top of page
  • Taisha Tauma

SYNDROM ROKU 2012 ANEB….

Aktualizováno: 14. 10. 2021

SYNDROM 2012 ANEB, ARMAGEDON/ SOUDNÝ DEN, AEON, KONEC DNÍ, PŘÍCHOD BOŘÍHO KRÁLOVSTVÍ…..

Pod těmito názvy najdete nejkontroverznější téma dnešní doby……..téma směřující naše pohledy do blízké budoucnosti, do roku 2012. Pojďme se na toto téma podívat hlouběji a trochu jinak, než činí zábavná literatura.

Všichni s napětím očekáváme co se stane roku 2012 a to 21.12. Toto datum sledují dokonce i lidé spirituálnem nepolíbení, protože čím blíže jsme onomu datu, tím více se objevují různé teorie v televizi, rádiu, knihách a časopisech. O mocném internetu ani nemluvě.

21.12.2012 (jak hezky to vypadá) se má podle některých názorů odehrát velmi důležitá věc galaktických rozměrů. Mnozí „proroci“ spíše bychom měli říci paranoici, se odkazují na kalendář starých mayů. Ten totiž končí právě 21.12.2012. Otázkou je, jak na to lidé přišli?! Kdo zkombinoval náš kalendář s mayským tak, abychom věděli, s jakým datem naší doby se shodují čísla z kalendáře mayů. Původní interpretace totiž mluvila o úplně jiném roce !! Konec mayského kalendáře byl určen podle kalendáře aztéků na 17.8.1987 . Vlastně jsme „konec světa“ měli mít už za sebou. Toto neustálé měnění času konce našich dnů mi připomíná sektu jehovistů, kteří náš armagedon posunuli snad už 10x za posledních 200 let ! Činí tak pokaždé, když se v ten velký den nic nestane… (podle knih Wiesnera, hlavně Předpeklí ráje, tisíce let staré texty mluví o návratu hvězdného lidu kol.r.2666 n.l.)

Jak najít správné datum? Mayské kalendáře zaznamenávají několik milionů let !!!!!!!!!! Fííha. Umíte si to představit? No a nikdo neví kde ( ve shodě s našimi událostmi, které tak dlouhé záznamy nemají ) je vlastně začátek. Náš (gregoriánský ) kalendář bychom mohli přiložit vedle mayského jen tehdy, kdybychom našli shodný historický záznam nějaké události a jejího záznamu v rámci obou kalendářů, mayského i gregoriánského ( např.vpád Španělů). Jenže to se podle některých údajů nestalo ! Tudíž, jeden dobrý člověk rozhodl, od kdy se bude počítat začátek mayského kalendáře ( kalendářní šamané tvrdí, že nemá začátek ani konec) a vedle toho přiřadil, bůh ví jak, náš kalendář – zajímalo by mě kdy vlastně začal náš kalendář………. J Tááááákže, ať už se těšíte na konec světa, nebo ne, ať už se skutečně odehraje, nebo ne, jistě se veškeré dění odehraje bez ohledu na nějaké naše částečné záznamy a výpočty. Nemluvě o tom, že naši planetu tak likvidujeme, že konec (spíše lidstva než planety) už je za humny a ten kdo to nevidí, by si měl rozlepit oči.

A o čem píšou mayové dál? No právě. O ničem. Jejich kalendářní záznam skutečně končí. Jednoho dne prostě přestali dělat záznamy s tím, že v tento den končí Velký cyklus. A to nás děsí. Možná je dobré vzít to trochu hlavou. Jednou skončit záznamy musely. Všechno má svůj konec, a když věříte jako mayové v cykly, nebudete donekonečna jako blázni popisovat události, které jsou součástí cyklu, který je již popsaný. Pak stačí jen se ohlédnout a víme, co je zároveň před námi. Stejně jako s naším zodiakem. Také končí – a všichni víme, že následuje další cyklus, začíná stejným znamením, jakým začínal předchozí cyklus zodiaku…………. Faktem je, že každý cyklus, popisovaný mayi končí kataklyzmatem………. 1. Svět Jaguár …lidi byli roztrháni divokou zvěří na kusy ( že by dinosauři???) 2. Svět Vítr… lidstvo zničily ohnivé větrné smrště ( že by meteorit co zničil dinosaury? Sopky?) 3. Svět Bouře … lidstvo zničily bouře, krupobití , elektrické smrště 4. Svět Voda … lidstvo zažilo obrovské záplavy ( zaznamenané i v bibli) 5. Svět Zemětřesení … tento svět právě probíhá, to jsme my, tady a teď a podle názvu se dá odhadnout, že nás planeta setřese jako my viry, když máme zimnici. Cílem Bohů, proč ničí vždy „svět“ je vytvoření uvědomělé lidské bytosti a zánik zastaralé úrovně vědomí. No, co dodat….už aby to bylo. Dnešní lidstvo to potřebuje jako prase drbání. Pardon.

Pátý svět, nebo také páté slunce měl začít roku 3114 př.n.l a jako všechny předešlé trvá 5125 let. ( proto teď spousta fanatiků věří v přechod do páté úrovně,kde se budou buď vznášet v jiné dimenzi – kopii ráje, nebo je odvezou před katastrofou ufouni na svou planetu – to by si chudáci dali nasadit si nás tam jako škodnou. Žádná entita v kosmu snad není tak imbecilní, aby si námi zahnojila svůj „dokonalý“ ekosystém…….)

Optimističtí mayové Dokonce i Pacal Veliký z Palenque si naplánoval vládu své dynastie do roku 23.10.4772 (dle našeho kalendáře) , takže i po našem armagedonském roce 2012 tu budeme pravděpodobně „srmdět“ minimálně dalších 2760let J Otázkou je, zda to platí i přestože tu dynastie Pacala Velikého už dávno není………….( když, já několik Pacalů znám J )

Proroctví dnešních dní Všichni se zabývají tím co bude v roce 2012, ale nikoho ještě nenapadlo se podívat v jaké době žijeme podle mayského kalendáře my, dnes. Mohli bychom si tak ověřit, zda dění odpovídá přiřazenému kalendáři ! A tak jsem si sedla a začala počítat a psát a číst…………… Posuďte sami :

22.2.2008 – 21.2.2009 znamení Kadidlo /Caban (všimněte si, že se zopakuje v roce 2012) 22.2.2009 – 21.2.2010 znamení Vítr 22.2.2010 – 21.2.2011 znamení Jelen 22.2.2011 – 21.2.2012 znamení Cesta / Eb 22.2.2012 – 21.12.2012 znamení Kadidlo / Caban ( jinak by končilo až 22.2.2013

Ještě, než se do toho pustíme, nechci vás nijak ovlivňovat, takže napíšu bodově a heslovitě, jakou symboliku těmto znamením mayové předurčují – podle paměti starých šamanů a těch, kteří jejich moudro převzali. Jen kdybych se neudržela, napsala bych do závorky nějakou, snad trefnou, poznámku.

22.2.2009 – 21.2.2010 znamení Vítr Vitální duch, životní síla , která je nepřiměřená a působí aroganci a pýchu. Doba diktátorů a vojenských despotů. Zloba, vztek, ego, výlevy, pýcha, nízké projevy moci, deště a bouře, a………vláda Quetzalcoatla = dech života, stvoření, životodárná energie, čchi, bůh Obchody vyžadují opatrnost a budou spojeny s problémy. Vztahy se mění v nepřátelství, hlavně protože vázne komunikace. Zdraví je hlavně ovlivněno vztekem a zlobou.

Lidé si v této době často zamění svou duchovní sílu za sílu svého já, svého egoizmu, z něhož vzejde zneužívání. Kdo dobře pochopí bude pro lidstvo přínosem. Nutná zodpovědnost k duchovnímu světu. Nutná kontrola vzteku, lidé boří věci kolem sebe………………..

22.2.2010 – 21.2.2011 znamení Jelen (Podle různých vizionářů nás měla v této době postihnout 3.světová válka, včetně vizí slavných věštců jako je baba Varga.) Vymáhání si dominantního postavení. Moc duchovní,ale i pozemská. Rodí se mocní šamané a vůdci lidu ( ve stejném znamení – dni –se narodil Jan Pavel II., nebo slavný Carlos Castaneda) Despotizmus, dávání najevo moci, pánovitost.

Ti co jsou minulostí zatížení, což zatemní jejich duši, sáhnou po divoké a neovladatelné síle ( to bych spíš viděla na jaderný výbuch v Hirošimě a Nagasaki – nebo v budoucnosti při 3. světové. Evidentně to už do 21.2.2011 nestihneme. Takže buď je „šouplý“ kalendář, nebo se věci dějí jinak, možná vlivem mnoha duchovních lidí, kteří na naší lepší budoucnosti dřou do úmoru prostřednictvím svých schopností)

Usilování o moc a ovládání druhých z pozice síly. Jinak : laskavá autorita, zasvěcení společnému dobru ( to by sedělo na válečnou dobu, kdy se lidé dávají dohromady. Bez těžkých krizí se k sobě jinak chováme jako hyeny)

22.2.2011 – 21.2.2012 znamení Cesta / Eb Nejtajemnější znamení! Čas mnoha paradoxů…… Hojnost, sklizeň, regenerace. Schodiště, cesta života – cesta Ducha Tráva jako symbol vitální energie, síla. Naplňování duchovních úkolů.

(Podle interpretace Knihy dní, nás čeká strašlivý den….jde ovšem o interpretaci jednoho starého španělského mnicha – co ten věděl o mayích?!)

Naučit se nevědět a naplnit se rozšířeným věděním a vědomím. Používat tělesnou schránku jako přijímač Světelných paprsků. EB=smrt a voda =ničivé deště a plísně ( všimněte si, kdy došlo k tsunami v Japonsku, a co pak v Austrálii obrovské záplavy – a další země, co týden někde obrovské záplavy…..a to jsme v půlce roku a netušíme co nás ještě čeká. )

Člověk, dýně, lebka, koště, hojnost, nadbytek, změna světla a tmy, znovuzrození, vyléčení sebe sama, uzdravování druhých, napojení na prvotní zdroj, otevření se k lidem jací opravdu jsou ( nesoudit, přijímat – totéž platí i v postoji sám k sobě)

Otevírá se 4.čakra

22.2.2012 – 21.12.2012 znamení Kadidlo / Caban ( jinak by končilo až 22.2.2013 A hurá, jsme u budoucích dní. Tak co nám připravily? Zemská síla, proměnlivé rezonance člověka se světem, léčení krystaly CABAN=zemětřesení, nebo také činnost a pohyb, vzedmutí vitální síly, otřes myšlenkových systémů ( je nutno pochopit, že pro jeden symbol měli mayové několik výrazů. A kadidlo je skutečně mnohorozměrné. Proto umožňuje vznik tolika názorových systémů !) KADIDLO= myšlení stoupá vzhůru k nebi , soustředíme se více na Duchovno Dále: Soustředit se na přítomný okamžik, pozorovat bez hodnocení. Síla země, plodnost, ozvěna země, vystředění, zralost, světlo a tam dospěly k rovnováze, moc podsvětí je zlomena, země odstraní vše co neslouží evoluci. Duha=spojení nebe se zemí.

A co ten slavný den 21.12. ? Znamení Předci………..Ahau Podívejme se konkrétně na den „D“ 21.12.2012 Jak jsme si řekli, podle všeho končí tento den Velký cyklus, Slunce bude středobodem všeho dění, bude ve skutečné konjunkci zodiaku se středem mléčné dráhy – což se děje jednou za několik tisíc let.

Témata: Jednota, celistvost, přechod na vyšší úroveň, nepodmíněná láska, neomezená blaženost, svět zesnulých , spojení s předky (zesnulými), zesnulí se vrací na svět, vyšší vědomí, osvícení, cyklický běh času. Otevření 7. Čakry.

Zamyslet se nad spojením člověka a boha. Tolerance a přijetí – bezpodmínečná láska. AHAU= pán, šéf, slunce

Štěstí, zdar, sjednocení, vzestup, mluva světla, uvědomění si boha, konec a nový začátek, osvícení.

Otvírají se brány bez hranic a podmínek… Stvoření dospělo k závěru, mizí hranice mezi tímto a oním světem……….

Co by bylo, kdyby………… 22.12.2012 – 21.12.2013 Podívejme se, jak by dál pokračoval cyklus, kdyby ho nepřerušil „konec světa“ J Od 22.12. bychom byli – a věřím, že budeme, pod znamením Větru. Ten přináší zlobu, vztek, ego, výlevy, pýchru, nízké projevy moci, deště a bouři, a………vládu Quetzalcoatla = dech života, stvořenéí, životodárná energie, čchi, bůh

A co dál? Mayové rozdělují čas i na další znamení. My teď žijeme pod AHAU 4. (od 6.4.1993 ) Toto období je časem návratu Quetzala, Kukulkana – opeřeného hada, Boha!!! Očekává se duchovní obroda a narození NOVÉHO SPASITELE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Jak lépe začít nový cyklus , než návratem Krista ?

Hnidopych To bych nebyla hnidopych, abych se nešla podívat konkrétněji. Takže co třeba 11.9.2001 útok na „dvojčata“ v New yorku. Vychází nám znamení Krokodýla. Znamení temní síly, která se projevuje šílenstvím a posedlostí. Král Pacal je polknut zemskou nestvůrou a on putuje podsvětím…………… hm, to by sedělo. Jenže buďme fér, ono tohle znamení znamená i hojnost a růst. Jak bychom ho interpretovali ještě před útokem ? Tak zkusme Japonsko, tsunami 11.3.2011, 9 stupňů Richterovy škály a 38m vysoká vlna. Znamení Vody. Doslova „něco co se kupí nahoře“. Symbolem je „terasa z mraků“. Mimo tuto šokující symboliku také voda znamená karmickou zátěž. Prostě tohle tedy sedí jako prdelka na hrnec……. Tak do třetice. Norsko, masakr jaký svět nezažil, Anders Breivik během hodiny a půl zabil přes 70 lidí. Zejména dětí a dospívajících a to 22.7.2011, znamení Větru. Ten je pro maye nešťastným znamením. Přebývají v něm démoni, kteří vstupují do lidského těla a tam způsobují duševní nebo fyzickou nemoc………ježiš to je hustý. Lidé pod jeho vlivem jsou plni zloby a vzteku. V přeneseném významu je vítr vzduchem, který dýcháme, tedy životem…….

Nejen mayové Američtí indiáni ( kniha Ten který loví jeleny) mají také svá proroctví. Jedno z nich říká, že zaplál 6. oheň – děti budou odváděny od učení starších. V období 7.ohně můžeme očekávat příchod nového lidu, lidé si uvědomí , že mnoho věcí není v pořádku a navrátí se k dávným zvykům. Pokud nedojde k obnově, dojde ke zlomu v dějinách = 8. oheň. Ten přinese buď mír a lásku, nebo půjdeme-li cestou průmyslovou, planeta se od nás očistí………. Indiáni Quero (stejnojmenná kniha) z Peru, říkají, že žijeme v období 1993 – 2012 Taripay pacha.. Lidstvo se má duchovně rozvinout a projevit nebe na zemi. Po dbi soudu budou živí a mrtví spolu ( zde je shoda s tím co říká znamení Předků o dni 21.12.2012.) Bible říká, že v ten den všichni v pamětních hrobkách uslyší hlas a vyjdou…….. Miguel Ruiz (Toltécká proroctví) říká, že žijeme pod 6.sluncem ( tady se neshoduje s mayi, kteří mluví o 5. světě a 5.slunci). Zjemnily a zrychlily se vibrace a začaly nás přetvářet. Lidstvo se totálně změní. Kmen Hopi říká, že přejdeme v roce 2012 ze 4. světa do 5.světa. Čekají nás katastrofy, které očistí svět a z něj vše co s ním není v souladu….. Nevím, zda jste si z toho něco vzali, já jen doufám, že nepropadáte beznaději. Protože my jsme ti, co tvoří budoucnost a bez ohledu na vize a proroctví, jsme to my, kdo nakonec rozhodne. Takže pro co jste se rozhodli? Jak svou myslí, či svými činy ovlivníte následující čas??? Pokud máte třeba jen trošičku možnost magií, afirmacemi, reiki atd.ovlivnit co přichází, udělejte to teď, protože pak, už bude pozdě. Všichni na tom máme zásluhu jak, s námi vesmír naloží………..

Použití textů na těchto www je povoleno pouze při uvedení původního zdroje ! Jinak se dopouštíte krádeže duchovního díla, což je žalovatelné a neduchovní.


16 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

PROROCTVÍ NA ROK 2015

Předchozí rok byl velmi těžký pro ty, kteří se plně nechopili své zodpovědnosti. Bohužel jsme viděli jak se Rusko s Ukrajinou zbavily odpovědnosti a Bohu, který vše sledoval obrácen k nám zády, ukáza

IMIGRACE PŘEDPOVĚĎ

Ano, pokud čekáte na uzavření hranic, nakonec se přidáme i my (upřímně, se mi dost ulevilo) Ovšem přesto přijmeme určitou část imigrantů a navíc se ještě do země dostanou imigranti ilegálně. Celosvěto

PŘEDPOVĚĎ NA ROK 2016

PŘEDPOVĚĎ NAŠICH PŘEDKŮ (dle channelingu, orákulí a kabalistické numerologie ) NA ROK 2016 Připravila, Taisha Tauma Stejně jako loni, jsem i letos zvedla svůj pohled vzhůru a s pokorou a celkem i obav

Bình luận


bottom of page