top of page

Tradiční léčitelství

IMG_20210823_103722_2_resized_20210823_090655146.jpg

Seminář je vždy DVOUDENNÍ

Od 1.4.2000 jsem mistrem učitelem tohoto systému Reiki, která se snoubila skrze učitele s TERA MAI REIKI, KARUNA KI A KARUNA REIKI. Práce s těmito technikami jsem za více jak 25 let doslova vytunila v metodu snadno osvojitelnou, uchopitelnou a přitom doslova dokonalou. Nemůže vás ničím zklamat. Svůj systém práce s Reiki jsem nazvala RS rozšířený systém. Moji původní učebnici můžete najít doslova po celém světě. I když ještě s původním jménem. Mikao Usui byl výjimečná osobnost . Byl to buddhista a obchodník. Obchod mu zkrachoval , nejspíš proto, aby se mohla otevřít nová cesta. Usui cvičením zdokonalil průtok svojí energie a spojení s kosmem. Ve vizi na hoře Kuriama došlo k iniciaci – satori – a on se stal prvním Reikistou. Vděčíme mu za zvědomení práce s kosmickou-přírodní energií, která byla v dávných dobách pro lidi přirozenou. Vlivem naší domestikace jsme se odtrhli od přirozenosti , od kosmu, Země i sami od sebe. Reiki toto vše napravuje, pomáhá nám dostat se opět do Jednoty a ke svojí podstatě. Mikao Usui
Reiki předal jako jedinému Dr.Chuiro Hayashimu. Byli tak dva „velmistři“. Když začala válka
Dr.Hayashi jako buddhista nechtěl jít zabíjet a tak spáchal harakiri, čímž nepošpinil svou rodinu. Než tak učinil, předal velmi moudře techniky zasvěcení a léčení dvěma ženám. Hawayo Takatě a (údajně) její vnučce Phyllis Lei Furumoto.

 

Furumoto založila sektu a v té dodnes drží jak pod zámkem veškeré informace. Se světem vnějším odmítají o reiki komunikovat, natož se dělit o informace. Takata naopak vyrazila do USA s novým systémem. Aby nedošlo ke konfliktům se zákony ohledně diagnostik a léčení, některé techniky vynechala (u mě se je naučíte) a tak vymyslela soubor pozic rukou, které se přikládají na tělo v naučeném sledu a po určený čas. USuiho prohlásila za katolického teologa – aby se tak technika zalíbila silně věřícím Američanům a vymyslela si mystickou pohádku o cestě Usuiho po světových klášterech, kde údajně hledal jak léčil Ježíš, až to našel a dosáhl v Tibetském klášteře osvícení. Nic z toho nebyla pravda, ale Hawaya tak prorazila s naprosto neznámou technikou na trh. Ačkoliv se tento krok nezdá moc dle pravidel Reiki a duchovních zákonů, nebýt toho, Reiki bychom nikdy
nedostali. Buďme tedy shovívaví a VDĚČNÍ za tento dozajista největší dar duchovnímu světu za posledních 2000 let, kdy zde církev pošlapala a pošpinila co mohla.


Velmistrovství dnes nikdo mimo Japonsko – sektu Furumoto – NEMÁ. Mnozí se tak ovšem nazývají….

 

Co se na kurzu naučíte :
Teorie - co Reiki je a jak působí a proč. Nač si dávat pozor. Co je léčebná krize a jak s ní pracovat, když se vám do ní klient dostane – nebo se do ní dostanete vy. Popovídáme si podrobně o čakrách, o sedmi očích, které máte, určitě se dotkneme prakticky i tajných čaker. K teorii patří i samozřejmě odpovědi na mnoho vašich otázek k energiím a duchovnu.

 • Cítit rukama

 • Působit na sebe dotykem a rozumět tomu co se děje

 • Rovnat si čakry, působit na orgány ad

 • Působit na ostatní dotykem

 • Diagnostikovat byosen technikou , kterou Takata nezveřejnila. Byosen je skenování energií kolem těla, ale i věcí bez dotyku. Naučíte se tak vnímat co energie dělají, jak reaguje Reiki ad. Z mého pohledu je to neprožitkovější část práce s Reiki.

 • Ošetřovat sami sebe na dálku (že to snad nejde? To byste se divili a výsledky jsou rychlejší než při dotykové metodě .)

 • Komplexní diagnostika a působení na dálku na lidi, zvířata, věci, místa a vše co vás napadne

 • Vymazání traumat v minulosti (bloků, programů, slibů….tedy příčin vašich problémů dnes ) Působíme na konkrétní situace, ale i na tzv.neodhalené. Zásahy neznají omezení v čase, vydáme se miliony let zpět, ale i stovky, do prenatalu, do porodu, ale i měsíce , týdny, hodiny zpět………veškerý čas je vám dostupný k léčení.

 • Kultivace přítomnosti – tady a teď (řešení vyhrocených situací, konfliktů ….)

 • Zásahy do budoucnosti – aneb jak si budoucnost zharmonizovat a vyčistit co nejvíce to jde.

 • Pracovat budete též s anděly ( ucítíte je a mnohem víc )

 • Naučíte se ošetřit předměty, jídlo, pití……..

 • Naučíte se aktivovat trvalou bránu Reiki

 • Mezigalaktické kontakty

 • Praktická práce se základními symboly Reiki (je to jen hračka, nejsou potřeba a já vás o tom přesvědčím. Ani jako začátečník je nepotřebujete, je to jen šidítko pro lidi co si neumí dovolit být skutečnou součástí kosmu, energie Reiki a života jako takového. Kdo bude chtít, může si ofotit všechny symboly co jsem nasbírala. Pro přehled čím jsou lidé schopni se omezovat to je dobré.

 • Budeme čistit prostory (pro praxi mám pár zajímavých typů)

 • Umocníme cíle

 • Poradím jak ošetřovat umírající i duše zemřelých

 • Jak odvádět entity

 • Jak se rukou ptát ANO A NE – ruce jako kyvadlo (to se hodí všude a vždy)

 • Čištění rodu

 • Ad.

IMG_20210823_104625_resized_20210823_090
LSVJ

Tato technika pracuje s Akašickými záznamy, ze kterých médium čerpá veškeré informace a to skrze práci s kyvadlem a Vyšším Já.

Technika vznikla spojením několika metod ,

zejména speciálních spirituálních technik a channelingu.

TOTO JE ROZŠÍŘENÁ A PRAKTICKY PROHLOUBENÁ VERZE SRT.

 

CENA VČ. SADY CCA 80 TABULEK A VELMI PODROBNÝCH SKRIPT

 

Tento seminář jsem vypracovala před lety. SRT se neustále blokovalo a napojovalo na určitých tématech tam, kam rozhodně nemělo. Požádala jsem VJ o vyčištění původních tabulek, závadná témata jsem vymazala a nové tabulky jsem si nechala nadiktovat formou channelingu. Některé tabulky vznikly i z mé osobní praxe terapeuta, šamana, a díky osobním potřebám při diagnostice a terapiích. Dnes čítá LSVJ asi 80 tabulek, se kterými se pracuje tak hluboko jak to jen jde. Práce je aktivní, pružná, zavádí nás nejen k odpovědím, ale nabízí rovnou i řešení. Kyvadlem se tedy přímo řeší potíže, ať už jsou fyzického, duševního, či duchovního směru.

 

Kurz je dvoudenní, neboť pochopení a přijetí tabulek si žádá svůj čas. Na druhou stranu je technika snadná a dobře osvojitelná. V praxi mám velmi dobré výsledky v odbloku duševních poruch, chronické nezaměstnanosti, ve vztazích a v duchovní oblasti. Sama kyvadlo neustále nosím sebou, protože i bez tabulek lze kyvadlem čistit a řešit většinu problémů – které se později mohou dočistit i přes tabulky.

K tabulkám jsem vypracovala podrobná skripta, která se zabývají každou tabulkou.

U jednotlivých čištění jsou vepsány základní věty, jak žádat o čištění. Tak si žák může okamžitě doma pomáhat a dále rozšiřovat své vědomosti.

 

Nejzajímavější je, že se touto technikou dostáváme i k jádru věci ve vzdálené minulosti, a to zejména v minulých životech. I tam je totiž často nutno odstranit příčiny dnešních problémů. Práce s kyvadlem se tak stává nejen přínosnou, ale i zajímavou.

 

V dnešní době už nepracuji s Vyšší Já, neboť se časem ukázalo „slabým“. Místo VJ nastoupili lidem ku pomoci jiné duchovní bytosti, které stojí na duchovním žebříčku výš, nežli VJ. Tito pomocníci vždy ochotně pomáhají a dávají odpovědi. Mnoho praktikantů SRT a LSVJ od jiných učitelů se mi ozývalo s dotazy, že jim nikdo neumí vysvětlit, proč jim kyvadlo už nejde tak dobře, proč zpomalilo apod. Po napojení na vyšší úroveň okamžitě zaznamenali vyřešení svého problému vč. navýšení jejich Síly a zrychlení terapií kyvadlem.

 

LSVJ je rozhodně základnou, na kterou by měl člověk stavět další techniky. Je to totiž univerzální technika, kterou lze uplatnit ve spojení s těmi ostatními……

232876403_4270347909690341_2336750598817478266_n.jpg

Tato technika pochází od známé léčitelky Džuny Davitašviliové, která své schopnosti často předváděla i před lékaři a vědci a to proto, aby začali přemýšlet jak vyrobit přístroj, který by dokázal totéž.
Časem začala tuto techniku vyučovat a dnes má po celém světě tisíce žáků.

Napojením na Džunu jsem získala tuto Sílu a mám s ní velmi dobré výsledky léčby – jednoduše řečeno, kam se na ni Reiki hrabe 🙂
Mezi mé nejúžasnější úspěchy patří do týdne uzavření bércových vředů, do kterých se pacient ještě navíc seknul sekerkou  (rána se zaplnila hnisem a vypadala opravdu ošklivě). Léčba trvala denně 10 minut !!!!

Technika je velmi jednoduchá a naladění je celkem 5 ( některá kontaktně a další dálkově vždy jedno každý den).

Bylo by dobré, abyste měli už nějaké zkušenosti, protože při této terapii zažívají žáci – v pozici klienta – velmi silné reakce a je potřeba jistá zodpovědnost. Na všechno sice dohlížím, ale úplný eléf by mohl být poněkud vyděšený tak silnými reakcemi.

Pracuje se hlavně ve dvojicích.

Technika je jednoduchá  a snadno zapamatovatelná. Protože léčený často upadá do transu, probíhá léčba nejčastěji ve stoje, nebo v sedě.

reiki
lsvj
asyrske leceni
bottom of page