Semináře

Pokud chcete mít jistotu, že vám žádný kurz – třeba vyjímečný – neuteče, připojte se ke mně na facebooku.

Skupinové semináře

Vedu o víkendech a to od 9 hodin do 15.30 hodin ( některé až do 20 hod )
podrobnosti najdete níže.

 

Semináře se odehrávají v Jihlavě, pokud přímo u semináře nebude uvedeno jinak.

Cena 3 600 Kč (pokud není uvedeno jinak)

Individuální seminář 

Nabízím individuální výuku jednoho konkrétního kurzu, například REIKI, RSP, NUMEROLOGIE, KABALA….ATD). Individuální výuku vedu v týdnu a to od 9.30 hod

Cena 6 780kč

Platí se PŘEDEM a při neúčasti platba PROPADÁ! V případě lockdownu se termín seminářů posouvá.

 

Aktuální vypsané termíny seminářů

Pro rezervaci místa na semináři volejte v pondělí od 9 do 11 hod. Nebo kdykoliv pište sms. Telefon: 739 506 755

9.—10. 4.

VOLNO

Více Informací

ŠAMANIZMUS I. stupeň

Spojenci, tři světy, předměty síly, nástroje, praktická filozofie. Kurz je koncipován tak, aby každý dostal základní přehled o tom co to šamanizmus je, jak funguje, jaké jsou jeho zásadní principy, jak k Síle přistupovat, jak získat spojence.

23.—24. 4.

VOLNO

Více Informací

AUTOMATICKÁ KRESBA (PSYCHOGRAFIE) A INTUITIVNÍ OBRAZY (2kurzy v 1)

(VHODNÉ PRO NE-MALÍŘE ASPOŇ TO NEBLOKUJÍ NAUČENÉ TECHNIKY Z
REALISTICKÉ KRESBY) Mnoho technik od zachycení čaker tužkou , přes diagnostiku orgánů a čaker pastelem a duchovní dohody pro aut.kresby, až po diagnostické obrazy a obrazy léčivé. Použití tužky jako kyvadla. Zasahuje se do všech témat tělo, duše, duch, vztahy ad.

Vyzkoušíte si práci s pastely, panpastely, olejovými křídami vysoké kvality atd. Dva dny narvané praxí, žádné povídání do větru. Tvořivě se vydovádíte. Mimo jiné si duchy necháte nakreslit svého anděla...

Cena 4600 vč dph

K dispozici budete mít papíry, moje barvy viz výše. Sebou si vemte pevnou podložku s klipsem, verzatilku klasickou a vše barevné co doma najdete. Ideal je mít vlastní sadu pastelek (čím víc barev tím lépe-tím víc témat ) a lihovou tenkou fixu. Popíšete si pastelky, co která znamená. Vším vás provedu! Já vám ještě seženu speciální pastelky, které jsou bonusem k duchovní práci
Přihlášky formou platby na účet. Uveďte jméno + aut.kresba. Samozřejmě mi to nahlašte i do mess, sms. Abych vam podržela misto. Počet účastníků je kvůli kvalitě omezen!

7.—8. 5.

VOLNO

Více Informací

VELKÉ ŠAMANSKÉ KONSTELACE - Květen

Pod mým vedením se jde tak hluboko jak to jen jde, témata se rozeberou a řeší až k harmonii a vyřešení. Přichází mnoho pochopení a odpovědí. Konstelace vedou a řídí duchové takže je to mnohdy jízda s maximálním výsledkem. Nebojíme se žádných témat, očkování, potraty, umělá těhotenství, posednutí, smrt, minulé životy, rozhovor s duchy ad. Běžně řešíme rodinu, rod, vztahy, traumata.

KONSTELACI SI POSTAVÍ KAŽDÝ!
Cena 3000 vč dph
( so 9:00-20:00, ne 9:00-17:00cca) obědy se objednávají, vemte si dost drobných PRO KURÝRA

4.—5. 6.

VOLNO

Více Informací

KURZ ASYRSKÉ LÉČENÍ

Technika je velmi jednoduchá a naladění je celkem 5 ( některá kontaktně a další dálkově vždy jedno každý den). Pracuje se hlavně ve dvojicích.

Technika je jednoduchá a snadno zapamatovatelná. Bylo by dobré, abyste měli už nějaké zkušenosti, protože při této terapii zažívají žáci – v pozici klienta – velmi silné reakce a je potřeba jistá zodpovědnost.

Cena je 4000kč

28—30. 10.

VOLNO

Více Informací

LÉČENÍ SKRZE VYŠŠÍ JÁ (LSVJ)

Pokud chcete s kyvadlem obsáhnout nekonečné možnosti léčby těla, duše, ,ducha, vztahů, karmy, minulých životů, odvody entit (diagnostika i zásahy) atd. tak je tento třídenní kurz pro vás.

Cca 80 tabulek (časem doplňuji a vylepšuji a přidávám další) a skripta. Kurz je náročný, ale úžasný. Záleží mi na kvalitě, protože s touto mocí je zodpovědnost nutná. Proto se nemusíte bát fofr kurzu v mega skupině Nejde o žádný povrchní kurz. Proto je počet lidí omezen na 6 lidí maximálně! Chci se každému věnovat a udržet prostor na dotazy.

Podmínka: nějaké duchovní základy, jde o to abych nemusela na tak hloubkovém kurzu vysvětlovat co jsou čakry atd....

Cena 5500 Kč ( v ceně všechny tabulky a skripta, mohu vyrobit i kyvadlo mám spoustu materiálu. Upravuji i vaše kyvadla když si dovezete a zlobítřebařetízek, nebo chcete na konec kuličku)

4.—6. 7.

VOLNO

Více Informací

HLOUBKOVÝ KURZ TAROTU PRO ZAČÁTEČNÍKY I POKROČILÉ

Pro začátečníky i pokročilé a velmi ho hodnotí už praktikují kartářky. Je to opravdu velmi silný kurz, plný práce se symboly. Využívám svoje znalosti z mnoha mystických oborů, šamanizmu, kabaly, magie ad.

ČÍM JE KURZ VÝJIMEČNÝ: nic se nešprtáte. Naučíte se z karet odpovědi cítit, pracovat budete se svým balíčkem, k tomu uvidíte každou kartu spolužáků a několik balíků ode mne. No a tím během 3 dní obsáhnete cca 10 tarotů, tedy mnoho úžasných pohledů + moje doplnění, zajímavosti ad.

Cena 5000 Kč

(KURZ je k dispozici i soukromý, dálkově učený firmou úkolů jejich opravy a doplnění ode mně a na konci 2 hod přes videohovor Cena 15.000kč)

Více informací o seminářích

Dálková zasvěcení je možné provést na dálku. Není třeba být v přímém kontaktu fyzickém ani online. Domluvíme se na konkrétní čas, vy si vytvoříte atmosféru, kdy vás nebude nikdo rušit. A já na vás budu pracovat.

Naučím vás různé principy energetického léčení - kyvadlem či rukama. Jsou to jedny z nejstarších technik, které jsou velice účinné.

Silné prožitkové semináře s hlubokým sebepoznáním.

Více textu o této kategorii připravujeme