top of page

Taisha Tauma

Jmenuji se TAISHA TAUMA (Tajša, Tai). Ke změně jména mě dovedli duchové a to z mnoha důvodů, přičemž tím hlavním bylo, opustit svou osobní historii. Je to krok, který je bezpodmínečně nutný u rodilých šamanů, mezi které patřím.

Lidem pomáhám nejen s fyzickými potížemi, ale i psychickými problémy, vztahy a v neposlední řadě i s duchovními záležitostmi.

 

K regeneraci fyzického těla používám diagnostické a terapeutické přístroje TITANIUM OBERON, ZAPPER, QMR, STIMUL 5 , DINAMIKA  přičemž dosahuji velmi výborných výsledků díky svojí vlastní schopnosti a léčitelské síle, kterou automaticky klientům poskytuji při všech sezeních.

Klient tedy nepodstupuje pouze terapii přístrojem, ale je mu po celou dobu sezení poskytována i hluboká duchovní terapie. Nepotřebuji k tomu vědět, co všechno ho trápí. Naše duše se při setkání spojí a spolupracují na nevědomé úrovni.
Uzdravují se tak nejen orgány, ale i PŘÍČINY duševní a duchovní.

V mnoha případech, zejména na žádost klienta, používám i tisíce let starou léčitelskou metodu ASYRSKÉ LÉČENÍ, japonskou metodu REIKI a spoustu dalších léčitelských metod. Využívám při tom hojně svou jasnovidnost a schopnost měnit myšlenkou hmotu.

K vyřešení psychických problémů (deprese, schizofrenie, úzkostná porucha,sebepoškozování, závislosti, ztráta sebevědomí, traumata z dětství ad) používám Sílu, kterou jsem obdarována, ale i metody, při kterých se psychika harmonizuje. Těmito metodami jsou automatická kresba , udílení dáršanů a pomazání , RSP -rušení skrytých programů , navracení duše, více jak 300 esencí (Bachovy esence ad.)  z celého světa, Reiki nejvyšší úrovně, Shamballa, Boží pečeť jejímž jsem autorem, LSVJ- léčení skrze vyšší já jejímž jsem autorem,  a v nutných případech i rituály.


Jsem schopna pomoci klientovi s těmi nejsložitějšími situacemi.

Odpovědi na vaše otázky řešíme v mojí poradně, kde se můžete ptát jak na svou minulost, budoucnost, přítomnost, tak i na rady jak situaci zlepšit, nebo se můžete ptát na otázky týkající se vašeho rozvoje. Možnost otázek je nevyčerpatelná a záleží jen na vás na co se zeptáte. K odpovědím využívám vlastní systém NUMEROLOGIE  A KABALY, dále využívám hojně různé druhy ASTROLOGIE, a v neposlední řadě i  VYKLÁDÁM TAROTOVÉ KARTY a sahám i k ostatním metodám, pokud je to potřeba.

 

Moje možnosti jsou takřka neomezené.

Zvláštní nabídka, kterou pro své klienty mám, umožňuje klientovi ROZHOVOR SE ZEMŘELÝM příbuzným, se kterým si potřebuje vyříkat jisté náležitosti, nebo se jen ujistit, že přešel do úrovně Světla. Také přináším klientům POSELSTVÍ OD ANDĚLŮ a dalších duchovních bytostí, například od duchovních průvodců.

Semináře: všechno co umím také učím na svých seminářích. Každý víkend v měsíci vedu nějaký seminář, na který se můžete samozřejmě přihlásit. Jsem také lektorkou dvou duchovních škol. Nábory probíhají vždy od září do prosince

69096007_2404767292915088_801174884339154944_o.jpg
bottom of page