top of page

Divinační semináře

238695148_4303644546360677_3609752861902

Jsem karmalog, astrolog a numerolog. Nebudu vám tvrdit, tak jako někteří, že jsem první a jediná, kdo dělá karmalogii, neboť to je hloupost do nebe volající. Nikdo takový tu není. Numerologie a práce s karmou prostřednictvím čísel, hvězd a dalších metod tady a ve světě existuje stovky let. Již staří taoisté s tímto systémem pracovali a nám nezbyde než jejich systém kopírovat a jediné co můžeme, je rozšířit ho o svou zkušenost. Já svoje systémy rozšířila o informace z kabaly a hluboké znalosti karmy ( kterou skrze mě rozpouští bohyně Durga a další duchové). Tyto bytosti mi také předaly mnoho zajímavých způsobů jak se dobrat karmických zátěží a jak s nimi pracovat. Nic víc a nic míň.

Tento systém vznikal postupným sbíráním informací víc jak 20 let a nyní je vám k dyspozici v podobě spirituální školy.

Jméno a příjmení určuje řekněme vnější události a tendence , jdoucí ze světa a projevující se ve světě. Jednoduše řečeno, co vidíme v obrazci celého jména např.u známých osobností, to si o nich přečtete v bulváru – takže spočítáte tisíc známých osobností, historických osobností, vám nějak blízkých osob a máte školu života jako hrom. (u data narození je to naopak, tam jsou věci, které o sobě často neumí zvědomit ani sám nositel jména, jsou to niterné záležitosti, karmické věci atd )


Jméno je složeno z písmen, která dnes vnímáme jako nástroj pro sdělování informací. Dříve však vznikala písmena coby magický a duchovní nástroj, počínaje runami , přes různé symboly, až po obrazové písmo slovienov (doporučuji stejnojmennou knihu). Na duchovní odkaz jmen jsme už dávno zapomněli, ale to nic nemění na tom, že co jménem – jeho vibrací – vyzařujeme, to přitahujeme. Takový je kosmický zákon a nejde obejít. Znáte to : vrána k vráně sedá….svůj k svému…..

 

Každé písmeno má svou hodnotu vyjádřenou číslem (vibrací) což vychází z kabbaly (učení o fungování kosmu, o životě, duchovním posunu ) a více jak 10,000 let starého vědění našich kosmických předků- učitelů. Je to kosmický kód o každém z nás. Proto je tak důležité znát vlivy svého jména. Můžeme se na to naučit reagovat – převzít odpovědnost za svůj život – nebo si jméno upravit – nebo naopak změny jména (při svatbě) prostě neodsouhlasit.

 

Na kurzu se naučíte – a na to budu dbát – opravdu dobře vypočítat celý obrazec a pochopit, kde jsou tzv.vyjímky . Následuje pochopení rozdílu v tom kde které číslo v obrazci stojí. Učíme se na každém účastníkovi kurzu, pak pokračujeme zajímavými osobnostmi světa z minulosti i přítomnosti (například syn Muska s jeho číselným kódem místo jména to je mazec) a navazujeme vašimi známými, šéfy, milenci, sousedy atd. Učíme se tak chápat spojitosti a vlivy, které na ně jejich jméno má.

238695148_4303644546360677_3609752861902617244_n_edited.jpg
KARMICKO-KABALISTICKÁ NUMEROLOGIE – z datumu

V další části přidáváme do kabalistického obrazce jména i datum narození, nebo datum situací. Samozřejmě , že počítáme i místa , situace a VZTAHY a to nejen milenecké. Hledáme čím se naše jména odpuzují a čím přitahují, proč někdo zemřel a proč někdo ne.
Mám ve zvyku na kurzu hodně učit na smrťácích (stejně jako v životě jsou výrazná traumata, tak i v obtazcích), na psychických nemocech, duchovních nemocech, vidíme karmu, duchovní potenciály a mnoho dalšího. Nedá se zde ani popsat co vše v kurzu probíhá a jak, prostě u toho musíte být a zažít to. Energie čísel a písmen vás vcucne a vy se stanete fascinovanou součástí tohoto nenápadného avšak mocného světa.

 

Když se po dvoudenním kurzu ušetří čas, učím vás i počítat výhry ( pozor, jakmile techniku zneužijete pro sázky , sice chvíli budete vyhrávat, ale pak přijde tvrdý pád. Ono to láká když vidíte , že vám to vychází a utíkají vám tak prachy, ale za ten pád na zadnici to nestojí. Mít technickou možnost něco dělat neznamená mít k tomu právo……..)


Dříve se na semináři učila čísla od 0 do 100 a vyšší čísla se redukovala. Nyní se předávají čísla od 0 do 200 s jejich originálním významem. Tak odhalíte podstatně větší část vlivů než dříve. Také skrze kabbalu a další tisíce let staré techniky, došlo k upřesnění některých čísel. Ta která byla chápána jako kritická jsou naopak pozitivní a bohužel ta jenž byla kdysi považována za nenápadná a nečinná se ukázala i v praxi jako zabijáci. Tak se můžeme mnohem lépe rozhodovat jaké jméno si ponecháme, či jaké dáme dítěti.

 

Seminář vám ukáže jen část ze života člověka. Chcete-li do bytosti proniknout co nejvíce, musíte spojit i znalosti práce s datem narození v mřížce, astrologii mnoha směrů a další věci. Proto si vždy buďte vědomi toho, že NEVÍME NIKDY VŠECHNO.

 

A ještě jedno moudro :

PAMATUJTE, ŽE VESMÍR NEJDE OČŮRAT. POKUD BYSTE SE KE JMÉNU DÍTĚTE
STAVĚLI TAK, ŽE TO VY MU ZAŘÍDÍTE PERFEKTNÍ ŽIVOT, TAK BY VÁM VESMÍR DAL LEKCI SKRZE DATUM NAROZENÍ A TĚŽKOU RÁNU NEJSPÍŠ UŽ OD PORODU. POKORA BY MĚLA BÝT STÁLE PŘÍTOMNA PŘI JAKÉKOLIV PRÁCI S OSUDEM LIDSKÝCH BYTOSTÍ. JSME JEN UHLÍKOVÉ JEDNOTKY I KDYŽ S BOŽSKOU JISKROU V NITRU. TO CO SE DĚJE ŘÍDÍ NĚCO MNOHEM VYŠŠÍHO NEŽ JSME MY.

Numerologie 1
Numerologie2
bottom of page