top of page
  • Taisha Tauma

RAKOVINY 1.

Než začnu se samotnými fakty, která mi sdělili duchové, promluvím k rakovině jak ji vidím já, jak se s ní setkávám.

Kdysi jsem se zařekla, že nikdy nebudu s rakovinami pracovat. Vesmír však rozhodl jinak, jak už to tak bývá, a začal za mnou posílat lidi postižené touto nemocí. Nerozuměla jsem tomu, proč mi to tak dělá. Necítila jsem to jako součást svého poslání. Nakonec jsem se touto nemocí cítila tak prosáklá, až jsem málem umřela. A jednou, když jsem procházela krizí – bolestí nad neutěšeným stavem některých klientů a pocitem, že odcházím také, – mi šikovné žákyňky postavily konstelaci. V ní se ukázalo co mi celou dobu unikalo. Mým úkolem není tuto nemoc vymýtit, zachraňovat životy, ale pomáhat lidem při odchodu. Odvádět je jako Cháron, převozník. Smrt je můj spojenec a přítelkyně, moje bohyně a začala se mi u lidí ukazovat právě proto, abych věděla, že mám náš rozhovor směřovat tímto směrem – ozřejmit jim, co smrt je a co není, jak funguje a kdy přichází. Změnila jsem tedy přístup k rakovině. Vidím ji jinak a o to víc chápu, proč jí podlehne tolik lidí.

Přínosem mého poznání, při práci s takto nemocnými lidmi, je pochopení samotné příčiny. Tedy té prazákladní. Jednoho dne, při vysílání v rádiu Jihlava, jsem něco říkala do mikrofonu a moje ruka začala čmárat na papír. Když jsem domluvila a jukla na něj, stálo tam RAKO – VINA. Až teprve tehdy jsem si uvědomila spojitosti u všech mých onkologicky nemocných klientů. Se všemi nemocnými jsem totiž řešila hluboké pocity viny. Všichni se něčím trápili a trestali se za to. Samotným trestem pak bylo odmítání odpustit si a samotné onemocnění rakovinou. Trápili se nevěrou, potraty, vztahy v rodině…….vždy se cítili provinilí a špinaví. Nehodni lásky a odpuštění. Vyřešili jsme , v tom krátkém čase co nám zbýval, mnoho věcí a traumat ze života. Bohužel, vina zůstávala jako nejvěrnější pes a odmítala se hnout. Vina bere lidem životy, nikoliv rakovina. Jejich rozhodnutí zůstat s vinou. (rak – pohyb zpět , minulost a vina)

Jak jistě všichni víte, co orgán, to jiné základní téma. Proto jsem sedla k rozhovoru s duchy a požádala je o témata, která se ukrývají v určitých rakovinných nádorech. Není to vždy vina, co spustí zhoubné bujení. Tou příslovečnou poslední kapkou může být jiná „přidaná hodnota“ , tedy jiná nezpracovaná emoce, či postoj. Tak tedy:

RAKOVINA OBECNĚ Rakovinu způsobují primitivní až brutální záznamy v minulosti – ať už v dětství, prenatálu, tak i minulých životech. (karma) Stejnou zátěž nese nejen viník, ale paradoxně i oběť ! Rakovina je téma nadvlády nad někým (tak jak má ona nadvládu nad námi) nebo nadvládu nad něčím – například zneužití prostředků ve vědě atd. Rakovinu způsobuje zneužívání druhých, zneužívání moci. Další co mi duchové řekli bylo, že rakovinu způsobuje neschopnost se prosadit, spoutání něčím z minulosti, stagnace v životě ( zde vidím i lékařsky potvrzenou stagnaci – zácpu – v tlustém střevě, která může vést k rakovině ) Cokoliv držíte a odmítáte – neumíte – pustit, to je budoucí rakovinou.

RAKOVINA KOSTÍ Tento druh nádorů způsobuje, když má nad člověkem nadvládu nějaká žena – partnerka, matka…. Stejně tak to platí u extrémní převahy JINu – zženštělost kupříkladu. Dále nezdravá soutěživost – dravost – hysterie, emoční chaos, nebo naopak extrémní pasivita. Jsou to všechno témata přebytku JIN.

RAKOVINA PLIC Pokrytectví, hraná bohabojnost a čistota – oduševnění (duchovno). Zuřivost – člověk je oběť proto zuří a zároveň je viníkem vůči druhým, kterým výbuchy ubližuje. Toxiny mentální i chemické – životní prostředí (zajímavé je, že toto téma použili duchové jen u tohoto druhu nemoci) Rozklad ve společnosti – vnímám to asi takto : rozkládá se společenský řád, projeví se zákon Jako dole tak i nahoře, jak vevnitř tak venku – takže se začne rozkládat něco v těle. Je dokázáno, že právě na takovém místě – zánětu, rozkladu – vznikají nádory. Napadá mě také, že může jít o analogii – plíce -rozklad ve společnosti – lidé to nemohou vydýchat……

LEVÁ LEDVINA U ledvin – levé i pravé – je vždy vidět téma vztahy – často v širším kontextu, než jsme doposud chápali !!! )

Bylo mi řečeno, že se odpověď vymyká svou podstatou běžnému způsobu našeho myšlení. Informace by mohla otřást pocitem bezpečí u lidí. Část tedy zůstává utajená a nesmí nám být odhalena. V základu však mi poskytli alespoň tyto informace : Nemoc vzniká, když víme co dělat, ale neděláme to……když děláme kroky proti vesmíru a přírodě, proti jejich zákonům………(vztah s přírodou ) Také přichází, když hledáme souhlas, či potvrzení od ostatních (vztahy s lidmi) Nádor vyvolává pocit nadřazenosti – opět vztahy a zde bych přidala, že více ohrožení jsou lidé, jejichž součet data je č.11 (Jedenáctky často žijí s pocitem, že lidé okolo jsou hloupí. Jedenáctka nechápe, jak je možné, že lidé nechápou naprosto jednoduché a logické věci – například, že kdybychom se k sobě chovali s respektem, nebudou války a budeme se mít jako prasátka v žitě . Jedenáctky jsou těmito pocity natolik trýzněny, že u nich vyvolávají až deprese – nechci tu už s těmi idioty být…)

Další aspekt nemoci nacházíme v komunikaci s druhými, kdy vedeme řeč tak, abychom nad druhými vynikali slovem, myšlenkami atd. ( velmi neblahý způsob jak někteří duchovní hovoří s lidmi, nebo jak pro ně píšou knihy. Vždy tak, aby tomu obyčejný člověk neporozuměl a měl pocit, jak velká věda to duchovno je )

PRAVÁ LEDVINA Impulzivní jednání – s následky Samolibost Strach ze závazku (vztahy ) Strach z vlastních emocí a pocitů. Výbuchy emocí při pocitu nespravedlnosti – ne vždy, když cítíme nespravedlnost, je situace objektivně skutečně nespravedlivá. Mnohdy jen nevidíme spravedlnost ukrytou hluboko v takovém tématu (karmické dorovnávání, učení člověka atd.) ( Zatížení je v tomto ohledu větší nejen u jedenáctek, ale i u lidí narozených ve znamení vah. )

Dále : Iracionální stavy mysli Plýtvání energií. Hledání odpovědí vně sebe (nejhorší jsou dny narození obsahující číslo 1 : 01., 11, 21…) Otevření se nespolehlivým lidem (vztahy) Stav duše – odráží stav pravé ledviny !!! ( ztráta duše? Utlačení duše ? Vztah s duší…) Nerovnováha mezi duchovnem a materiálnem (opět vztah, mezi dvěma úrovněmi) – škodí jak přehnaná metafyzika, tak její popírání-

JÁTRA U jater platí všechno napsané u obecných příčin…….

SLEZINA Utrpení v průběhu mnoha životů, které se sečetlo a doslova zhoustlo natolik, že se začnou měnit buňky. Zoufání si, stěžování si, že všechno dlouho trvá………. Tvrdost na sebe i na ostatní…… Mánie – když se člověk žene maniakálním způsobem ke svým cílům.

SLINIVKA Pro slinivku duchové určili jako příčiny ty obecné.

ŽALUDEK Negativní vnitřní dialog. Kritika od ostatních, kterou vpustíme nekontrolovatelně do sebe. Pozice ublíženého dítěte – vzdor (možná i nevyřešený vzdor vůči rodičům, který nikdy nemohl být vyslovený a zpracovaný )

Informace zde uvedené vám mají pomoci pochopit souvislosti. Použijete-li je jako prevenci onemocnění, o to lépe. Ne každý, kdo má tyto postoje musí mít rakovinu. Tyto emoce, postoje a energie pouze OSLABUJÍ orgán a tak napomáhají vývoji této ne-moci. Chápejte to jako šanci něco na sobě změnit.

Pokračování v dalším článku……….


29 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

PROČ TOLIK ÚŽASNÝCH LIDÍ TEĎ ODCHÁZÍ

V poslední době (psáno 04/2018) odešlo tolik úžasných léčitelů a bytostí pomáhajících lidem, celou svou duší, že si toho musel všimnout každý. Mnoho těch, kteří na transformaci nevěřili a nevěřili na

DETOXIKACE ORGANIZMU VČ.PROTIPLÍSŇOVÉ STRAVY

Tento text jsem zpracovala pro své klienty, ale i pro vás přátelé. Každý si zde může najít rady a typy, jak se vyčistit tím, co jí a to je paráda. DETOXIKAČNÍ VLIV MAJÍ : pepř (přidávat do jídla

NADÁVKY, ANEB JINÝ POHLED NA NAŠE SEBEUBLIŽOVÁNÍ

Kdo mě znáte víte, že nejdu daleko pro slovíčko. O to vtipnější jest, že jsem stvořila článek o tom, jak nadávání škodí zdraví (ministerstvo zdravotnictví varuje 🙂 Abych podpořila vaši psýché

Comments


bottom of page