top of page
  • Taisha Tauma

RADY TEORETIKŮ

Aktualizováno: 19. 10. 2021

U jednoho čísla v numerologii stojí : nedávej na rady teoretiků. Rada je to více než moudrá. Za svůj dosavadní život jsem narazila na mnoho lidí, kteří jsou teoretiky v rouše praktiků. Jak je však poznáte?

Aniž byste se jich prosili o osobní rozbory, rady, či postřehy, začnou z vaší běžné mluvy vytahovat střípky a aniž by měli potřebné informace, začnou vás analyzovat. Máte pak už strach cokoliv říci, či napsat, protože z druhé strany vás bombardují rady typu : „měla by jsi se zamyslet,proč tyhle situace – lidi přitahuješ!“ „Přemýšlej pozitivně!“ „Za to si můžeš sama svými energiemi!“ atd. Tito teoretici mají slovní zásobu získanou z knih téměř až nadlidskou. Problém je v tom, že jsou pouhými teoretiky. Šťourají se ve vás a lidech kolem sebe, staví se do role „co já už toho zažila“, ale nemají vám ve skutečnosti co předat. Zvláště, když na to není vhodný čas, nestojíte o to a neřekli jste si, a oni nemají potřebné informace, aby dokázali situaci rozklíčovat správně. A tak končíte hovor unavení a upír na druhé straně si může poplácat na rameno, jak vás vysál a rozebral – a jde hledat další oběť. Když takové lidi pozoruji, počínají si dokonale jako slon v porcelánu vašich emocí a energií. Hlavně, aby vypadali dost chytře! To sledují. Nikoliv spoušť,kterou tím většinou nadělají – když nejste na takový útok připravení.

Tito lidé jsou totiž energetickými parazity. O nic jiného ani nejde. S čím můžete počítat je, že se do vás opřou zejména tehdy, kdy vás budou považovat za úspěšné, lepší než jsou oni sami. Odtud pramení jejich potřeba vás srazit na kolena tím, že vás v jedné větě upozorní na deset vašich špatných postojů, na to že je vaše vina, když si přitahujete určitý typ lidí (ale nedochází jim, že mezi ně také patří). Jde o to, dostat co nejvíc lidí pod sebe. Teoretik totiž není úspěšný, většina věcí se mu nedaří, je to patlal – praktický patlal 🙂

Skutečný praktik je totiž člověk, který svůj úspěch (pracovní, vztahový i duchovní ) získal tvrdou prací na sobě, na rozklíčování drobných nuancí v životních tématech a tak moc dobře ví : 1) radit tomu kdo si neřekl je nepřípustné (včetně úplného tabu v oslovování lidí na ulici ve smyslu : jsem léčitel, vidím ,že máte problém…“ Pokud tak někdo začne, je to podvodník, nebo černý mág,či člověk, který nemá naprosto pod kontrolou sám sebe – utíkejte. ) 2) k radám je nutné rozebrat celou situaci a její pozadí podrobně a ze všech stran ( dobré dvě hodiny rozhovoru, numerologie, astrologie a ideálně karet, či využití jiných rad „z vrchu“ ) 3) špatné lidi i situace můžete přitahovat proto, že jim máte vy něco dát. Klidně může být součástí vašeho daru poznání práva poslat druhého do míst kam slunce nesvítí, případně vyjádřit nesouhlas. Zkrátka dát mantinely, s nimiž se běžně tito agresoři nesetkávají – a vy jste z vesmírného hlediska dost silní, abyste si to své NE prosadili. 4) špatné lidi i situace můžete přitahovat , abyste jim dali šanci na změnu postojů a chování – neodsoudíte je přestože víte co jsou zač a dáte jim pozitivní zkušenost (obyčejnou lidskou dobrotu, lásku, milosrdenství). Je už na nich zda se zachovají navykle – podvod, útok, zrada,pomluva, krádež – nebo jim konečně dojde, co jim vesmír celou dobu ukazuje a vyjímečně, možná poprvé, se zachovají lidsky, slušně. 5) špatné lidi i situace můžete přitahovat proto, že máte společnou karmu. A opět platí, vůbec nemusí jít o karmu vaší. Naopak. Špatné lidi potkáváme stále dokola ne pro naši nepoučitelnost, ale pro tu jejich a oni nám dluží změnu postoje – napravení minulých životních zkušeností. Pro lepší pochopení vysvětlím. V tomto životě váš partner nepochopí krásu vztahu, podvede vás, opustí vás (nebo vy odmítnete být boxovacím pytlem). V dalším životě ho bohužel potkáte znovu. Vás nikdo netrestá. Setkání proběhne proto, aby se tentýž partner znovu postavil své oběti tváří v tvář a požádal o odpuštění. Když to nepochopí, situace se může opakovat mnohokrát a mnohokrát. Ano, trpíte při tom i vy a ničím jste to nezpůsobili, ovšem jste andělem, skrze kterého si má druhá duše něco uvědomit.

Až vás tedy začne zase někdo nevyžádaně analyzovat, ukončete hovor. Na druhé straně je někdo, kdo má extrémní problém sám se sebou a snaží se vás jen snížit pod sebe – a okrást vás o energii. Nedovolte mu to. Sami v danou chvíli vycítíte, zda má cenu takovému teoretikovi vysvětlit co dělá špatně (měl by si napřed srovnat a vyřešit sebe a svůj život) nebo nemá na to, aby cokoliv pochopil. Každopádně doporučuji takového člověka ze svého života eliminovat. Jeho nízké energie budou mít stále snahu vás snížit. Neboť naše energie má hladinu energie těch lidí, s nimiž se nejvíce setkáváme…….. použití textu jen s uvedením zdroje, děkuji:-)


130 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

EGREGOR

コメント


bottom of page