top of page
  • Taisha Tauma

JAK VYTVOŘIT NOVÝ MÝTUS ČESKÉ ZEMĚ ,ANEB JAK ZACHRÁNIT ČESKO

Záchranný program jsem nazvala „jak zachránit Česko“, ve skutečnosti si musíme uvědomit, že veškeré kladné zásahy, učiněné v kolektivním nevědomí Česka, se automaticky odrazí v celosvětové síti ! To je nádherná souhra, která je pro nás dalším důvodem, proč se tohoto projektu účastnit. Děkuji, že přispějete i svou troškou do mlýna.

Pokud vás k jakékoliv části napadne nějaká dobrá technika, nebo myšlenka, neváhejte a prosím podělte se o ni se mnou. Okamžitě ji přidám k technikám, které tak budou k použití i pro ostatní. Děkuji za vaši nesobeckost.

Sama budu tyto techniky doplňovat, jakmile mi přijde další info.od andělů.

Čištění kyvadlem : Pokud ovládáte techniku LSVJ, nebo SRT můžete:

1. čistit všechny těžké energie, usazující se v kolektivním nevědomí 2. zpřetrhávat zatěžující vazby našeho Českého nevědomí s celosvětovým nevědomím 3. uvolňovat z našeho nevědomí traumatické energie týkající se naší historie 4. uvolňovat z našeho nevědomí traumatické energie týkající se našich předků ( vaši předci mohou – a pravděpodobně to tak je – pocházet z úplně jiné země. Vy jste nositeli jejich dramat a otiskujete je nevědomě do našeho nevědomí. Tak se dramata Turecka mohou snadno stát dramatem i naší země ! 5. Žádejte o odvedení všech zemřelých – našich předků – kteří jsou naplněni hněvem a dalšími negativními emocemi, tam, kam jim náleží. Žádejte o čištění jejich otisků. Na všech úrovních a po celé ose času !

Reikisté: Vezměte si mezi ruce doslova naše kolektivní nevědomí a vpouštějte do něj Reiki s myšlenkou, že se rozpouští všechny traumatické energie a negativní emoční vzorce. Držte ruce tak dlouho, dokud se balvan mezi rukama nerozpustí a vy nepocítíte prázdno mezi dlaněmi. Pokud se objeví jiné pocity – brnění, mrznutí – platí totéž. Nechte Reiki proudit až do úplného vymizení jakýchkoliv pocitů. Případně můžete skončit až se ruce naplní horkou energií ( tento stupeň vnímání patří už k pokročilejším technikám. Je třeba rozeznávat různé teploty a jejich kvality. Ne vždy znamená teplá energie, že je práce u konce…) Energii můžete obarvovat. Použijte celé spektrum – červená, oranžová, žlutá, zelená, růžová, sv.modrá, tm.modrá, fialová – a zakončete to oslnivě bílou. Případně použijte na úplný konec stříbrnou, k zapečetění použitých energií.

EFT , RSP a další ťukací metody Vyťukávejte : Kolektivní nevědomí mojí země je zatíženo dramaty předků, To se, ale změní, (to se, ale mění – můžete použít až to tak ucítíte) Chci, aby se veškerá karma předků České země rozpustila.

Uvolňuji a rozpouštím všechny blokující programy a energie, které způsobují zatížení karmy naší vlasti. Uvolňuji je a propouštím Je dobré a bezpečné to pustit.

Kolektivní nevědomí mojí země je zatíženo negativními emocemi, Závistí, zlostí a sebelítostí, To se, ale změní. Chci, aby si Čechové vážili toho kdo jsou a našli sami sebe.

Ačkoliv se podílím svými emocemi na zatěžování karmy naší země, se miluji a přijímám. Ačkoliv se podílím svými emocemi na zatěžování kolektivního nevědomí Česka, se miluji a přijímám.

( v této technice je tak nepřeberných možností, že jsou tyto výše uvedené pouhým zlomkem. Použijte svou fantazii a zkušenosti z praxe. Nebojte se experimentovat. Když budete rozpouštět, uvolňovat a rušit, nezkazíte nic.)

Andělé: Žádejte duchovní bytosti o odpuštění všeho zlého, co Český národ provedl a co se otisklo do našeho společného nevědomí. Žádejte o požehnání vyléčení našeho nevědomí. Žádejte o smazání kolektivní karmy Čechů. Žádejte o odvedení všech zemřelých našich předků, kteří jsou naplněni hněvem a dalšími negativními emocemi, tam, kam jim náleží.

Obecně, jakýmikoliv technikami : Čistěte naše přesvědčení, že jsme jako národ malí, že jsme oběti, že trpíme nedostatkem, že jsme odkázáni na pomoc jiných zemí, že jinde se mají lépe.

Vkládejte do našeho nevědomí přesvědčení, že jsme silný národ, předurčený k velké budoucnosti a slávě. Jsme samostatní, schopní se o sebe postarat bez vnějších zásahů. Že jsme národem s velkým duchovním úkolem, důležitým pro globální sen! ( Inspirujte se v knize Národ v lénu bohů (dotisk): Knihkupectví Pozoruhodné knihy Ivo Wiesner )

Pokud patříte k Avatarům, prosím, žehnejte naší zemi a jejímu kolektivnímu nevědomí.

Automatická kresba Žádejte, aby prostřednictvím vás, byly nakresleny tyto obrazy. 1. Obraz na očištění kolektivního nevědomí Česka 2. Obraz na zpřetrhání všech vláken našeho nevědomí s dramaty ostatních zemí světa 3. Obraz na ochranu našeho kolektivního nevědomí naší země před negativními vlivy z okolí 4. Obraz na permanentní rozpouštění negativních emocí a myšlenek otiskujících se do našeho nevědomí. 5. Obraz naplňující naše nevědomí láskou a sebepřijetím. ( možností je nekonečně mnoho, věřím, že vás napadnou další důležité obrázky)

Rituály svíček Zapalujte každý den čajovou svíčku s myšlenkou, že prosíte o to, aby její plamen spaloval všechnu karmu naší země. Nechte ji na bezpečném místě dohořet.

Šamanizmus Naše země přišla o svou duši. Ta byla roztrhána na kusy a my tyto fragmenty musíme postupně najít v dolním světě a vrátit jí je. Je to, to nejtěžší, co musíme udělat. Prosím, účastněte se tohoto procesu jen v případě, že si s šamanizmem jen tak nehrajete. Mohli byste nadělat spoustu škody. Je důležité si uvědomit, že tady jde o několik miliard životů, neboť naše nevědomí se otiskne i do toho celosvětového. Ego musí stranou. Takovou odpovědnost máte ! Techniku navracení fragmentů duše praktikujte, pouze pokud máte letité zkušenosti právě s touto technikou a jste-li dostatečně silní – střídají se ve vás duchové a vy jste schopni je mít pod kontrolou. Děkuji za vaši kolektivní odpovědnost a lásku.

Lehčí technika vhodná pro začátečníky šamany: Jděte do hodního světa za svým duchovním učitelem a žádejte lék pro naši zemi. Nezapomeňte se poté zeptat, jak lék naší zemi předat – aplikovat. A poděkujte !!!

Tyto techniky používejte s rozumem a s neustálým vědomím, že jde o hodně. Není to hra. My už si nemůžeme dovolit, hrát si. Jde do tuhého.

Prosím, pokud máte duchovní stránky, uveďte tento text a text z předchozího článku (VÝZVA PRO MÁGY, LÉČITELE, ŠAMANY A DALŠÍ POŽEHNANÉ LIDI…) na svých www, s uvedením zdroje, aby se mohli lidé obrátit na mě a přispět svými nápady a technikami. Je potřeba, aby byl prvotní zdroj neustále doplňován o nové myšlenky a nápady, jak vyčistit naše kolektivní nevědomí a jak vytvořit nový mýtus naší země. I tak se můžete účastnit velké změny. Budete-li si přát, uvedu u vaší poznámky i jmenovitě jejího autora….

Děkuji Taisha Tauma DOVĚTEK PO LETECH : Bylo pro mě dost nepříjemným překvapením, že se nikdo z tzv.duchovních terapeutů a působitelů neozval, nepodělil o zkušenosti, o nápady a aktivity v tomto tématu provedené. Jest to odrazem tzv.duchovna v této zemi. Všichni si hrají na svém písečku, odpovědnosti nemaje. Co dodat. Každý pánem svého osudu.

11 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

EGREGOR

Comments


bottom of page