top of page
  • Taisha Tauma

IMIGRACE PŘEDPOVĚĎ

Ano, pokud čekáte na uzavření hranic, nakonec se přidáme i my (upřímně, se mi dost ulevilo)

Ovšem přesto přijmeme určitou část imigrantů a navíc se ještě do země dostanou imigranti ilegálně.

Celosvětově pak dojde ke stabilizaci situace, ale stále zůstane na nevyřešeném bodě, v jakýchsi okovech. ( znovu se objevuje symbolika satana, tak jako v předpovědi na tento rok)

Do roka se v Sýrii situace stabilizuje, ale stále tam budou dva jakési protichůdné směry – proudy a skryté tajemství – tedy něco, co bude hrozit výbuchem, provalením se. Od nás – národů – je pomoc nutná, dojde k nějakým smlouvám, dohodám.

Afrika se stabilizuje mnohem silněji než Sýrie a sama i zesílí. Ovšem pomoc odmítne, vidím stálou pozici naštvané oběti, dobrovolnou izolaci ,jako by se za nimi zavřela železná vrata.

Svět jako takový nepochopí, že to je třeba řešit v zemích uprchlíků a stále bude docházet ke snahám desítek uprchlíků o vniknutí do EU a Ameriky.

Duchové potvrzují opakovaně, že se díky satanovi očekává, že se necháme zaplavit imigrační vlnou. Pokud se ovšem ptám, co by bylo dobře, říkají, že nahnat imigranty zpět do jejich domovů a pomáhat jim u nich doma, by bylo složení osudové, téměř až duchovní zkoušky. Nechat se jimi zaplavit ovšem patří také mezi „dobré“ možnosti. Duchové říkají, že v tom případě bychom si v tom zmatku museli udělat pořádek, nalézt vnitřní klid, ujednotit své myšlenky, plánovat a najít systém !

Obě možnosti tedy přicházejí v úvahu a je čistě na nás, jakou zvolíme. Obojí nás bude stát mnoho sil a snahy.

V nejbližších dnech světově : vidím imigranty, nahlodávání stability, vidím jak si neohroženě razí cestu bez ohledu na nebezpečí, které jim hrozí. Berou si násilím co chtějí – dělají si zásoby. Je tu faleš, mrtví, falešná ideologie, těžkou karmu a naši zemi v těžké krizi (duchovní krize)

U nás : imigranti nahlodávají stabilitu, je spousta negativní mysli a nevraživosti, žal a bezmoc, pak svitne naděje a přichází dobrá zpráva. Úřady konají. Pak kletba a příchod dalšího utrpení a smutku, něco zlého se plíží zemí. Přichází ti od slunce – Egypt – Sýrie, Afrika. Jsme strženi do dramat událostí ( nenacházíme klid), síly jsou izolované (člověk nemůže nic dělat).

Výhled na 10 let u nás: neseme břemeno, jež na nás někdo uvrhnul ( jsme do toho zataženi takříkajíc nevědomky, či v dobré víře)

Další info pro nás : zvýší se riziko terorizmu, ale u nás se nestane nic zásadního, zvládneme to podchytit v počátku.

Přesto, že to nezní moc „optimisticky“ neměla jsem z toho extrémně zlý pocit, spíš klidný. Přicházelo mi, že situace se postupně stabilizuje, v určitých tématech se přizpůsobíme a zaběhneme do pevnějších kolejí. Potyčky a napětí nezmizí, ale zvykneme si. Nejhorší vlna bude zastavena.

Na další roky, desítky let, jsem se zatím neptala.

Zpracováno 19.6.15. Taisha


Taisha Tauma

www.samanizmus.cz


9 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Předchozí rok byl velmi těžký pro ty, kteří se plně nechopili své zodpovědnosti. Bohužel jsme viděli jak se Rusko s Ukrajinou zbavily odpovědnosti a Bohu, který vše sledoval obrácen k nám zády, ukáza

PŘEDPOVĚĎ NAŠICH PŘEDKŮ (dle channelingu, orákulí a kabalistické numerologie ) NA ROK 2016 Připravila, Taisha Tauma Stejně jako loni, jsem i letos zvedla svůj pohled vzhůru a s pokorou a celkem i obav

Stejně jako každý rok, pověděli mi duchové i tentokrát, co nám všem přinese rok nový. Vzhledem k událostem, očekávaným 21.12.2012 teď lid velmi zajímá, co bude dál , když už ten konec světa, nebo náhl

bottom of page