top of page
  • Taisha Tauma

CO NÁM PŘINESE ROK 2013

Stejně jako každý rok, pověděli mi duchové i tentokrát, co nám všem přinese rok nový. Vzhledem k událostem, očekávaným 21.12.2012 teď lid velmi zajímá, co bude dál , když už ten konec světa, nebo náhlý duchovní přerod, nepřišly. Níže uvedené věštby pochází z odpovědí pro radio Jihlava 101.1 fm

Dotazovala jsem se mluvících kamenů, starých mayů a ducha vílího tarotu.

ČESKÁ REPUBLIKA Češi budou postaveni před volbu mezi hodnotou peněz a vztahy (city), trošku bokem, avšak stále důležitě budeme řešit vztah mezi materiálnem a duchovnem, v podobách mnohých, ovšem tou zásadní bude rovnováha mezi uzemněním a předuchovnělostí.

Zaplatíme také dluhy za naše předky – ve smyslu rodového zatížení – budeme zpracovávat dědičnou karmu. Podívám-li se na naši historii, čekají nás asi dost zajímavé časy. Bavit se při tom, ale nebudeme. Jakmile si zpracujeme svou zátěž, minulost nastoupí, aby nás naopak podpořila. Čechy čeká velmi důležitý předěl a to, možnost uskutečnit náš kolektivní sen. Zní to nádherně a také by to tak bylo, kdyby naše kolektivní nevědomí nebylo plné uštěpačnosti , závisti, hašteřivosti, stěžování si na nedostatky, koukání na sousedův zelenější trávník apod.V tom jsou Češi daleko zběhlejší, než ostatní národy. Pokud se nám tento sen uskuteční, je s námi ámen. Skvělé je na tom to, že TO ZÁLEŽÍ POUZE NA NÁS !! Podle mayů máme šanci vytvořit nový mýtus. Bože, takový dar !!

Tímto vyzývám všechny „čaroděje, šamany, léčitele, mágy a ostatní požehnané lidi “ aby už se nestarali pouze o sebe a konkrétní klienty. Je třeba začít tam, kde se všechno zlo hromadí – v kolektivním nevědomí. Pracujte na tom každý den, třeba jen 2 minuty, i to udělá zázrak. Naše zem, naše historie, naše kolektivní vědomí – to jsme my. Jsme zodpovědní více, než obyčejný občan. Nás Božství obdařilo mocí, my tuto moc přijali – a s tím jsme přijali i určitou roli. Teď je na čase ukázat, že tuto roli naplníme tak, jak se má. Teď nám jde o hodně.

Politická stránka naší země se zatím také nezmění. Očekávejme sebestřednost, neschopnost unést tu zodpovědnost, doslova se svět politiky zadrhne. Jako kdyby politici nevěděli, co je to realita .

CELIČKÝ SVĚT Pro celý svět je tento rok rokem Snění a nových nápadů. Doslova nás čeká velký předěl ve vnímání a přemýšlení. Budeme si řešit osobní stíny , destruktivní rodinné vztahy, emoční nerovnováhu a vnitřní rozdělení, utíkání před sebe samými . V tom pozitivnějším ohledu doslova začneme více vnímat realitu – skutečný stav věcí na této planetě. Čeká nás psaní nového scénáře života. Upřímně doufám, že se toho spisovatelského pera chopí ti, kteří mají srdce na pravém místě…..

Nejdůležitějším tématem lidstva bude : ÚTĚCHA – budeme hledat v čem je skutečná útěcha, co to znamená komfort, kde a v čem ho skutečně najdeme. Tématem tedy budou skutečné hodnoty.

ZDRAVÍ Po celičký rok se bude zpracovávat 4.čakra –tedy čakra srdeční. Očekávejme tedy tato onemocnění: Potíže se srdcem, dýcháním, tenkým střevem, štítnou žlázou, nervovým systémem- třas, zápěstími. Nejzávažnější však je, že se má zvednout neplodnost mnoha párů. Považuji to za jasný odraz našich vztahů ne-vztahů, kdy srdce nemůže vyživovat sexuální čakru, plnící funkci plození. Nevíme co to je láska, už málo kdo to zná. Jen si to namlouváme. Když srdce neví jistě, že chce s daným partnerem miminko (soudíme jej a posuzujeme ), pak nedá správný příkaz do podbřišku a nový život nevznikne. Z tohoto pohledu můžeme říci, že nás čeká v roce 2013 téma LÁSKA.

Další témata řešená v roce 2013 budou pocity viny, emoční zranění, odpouštění, vnitřní dítě, spirituální poznatky, naslouchání intuici, ale i poruchy stravování.

Všem vám ze srdce přeji – všem nám přeji – abychom našli svoje srdce na tom pravém místě…….

Zpracovala 31.12.2012 v Jihlavě Taisha Tauma


3 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

PROROCTVÍ NA ROK 2015

Předchozí rok byl velmi těžký pro ty, kteří se plně nechopili své zodpovědnosti. Bohužel jsme viděli jak se Rusko s Ukrajinou zbavily odpovědnosti a Bohu, který vše sledoval obrácen k nám zády, ukáza

IMIGRACE PŘEDPOVĚĎ

Ano, pokud čekáte na uzavření hranic, nakonec se přidáme i my (upřímně, se mi dost ulevilo) Ovšem přesto přijmeme určitou část imigrantů a navíc se ještě do země dostanou imigranti ilegálně. Celosvěto

PŘEDPOVĚĎ NA ROK 2016

PŘEDPOVĚĎ NAŠICH PŘEDKŮ (dle channelingu, orákulí a kabalistické numerologie ) NA ROK 2016 Připravila, Taisha Tauma Stejně jako loni, jsem i letos zvedla svůj pohled vzhůru a s pokorou a celkem i obav

תגובות


bottom of page