SÍLA ŽENSKÉ LINIE + SÍLA ŽEN, VNITŘNÍ A VNĚJŠÍ ŽENA
OD ROKU 2013 SPOJENY OBA SEMINÁŘE !

Ženy této doby, žijete vykořeněné od své rodové Síly, od sebe sama. V dávných dobách jste byly uctívány, váš kmen a rod na vás upíral své pohledy s důvěrou, hojily jste rány těla i duše a přiváděly jste na svět novou budoucnost. Dnes jste sexuálním předmětem, mašinou na rození často nechtěných dětí, uklizečkou, myčkou, pradlenkou, nebo dělnicí. Když řeknete, že čarujete, že léčíte rukama, nebo si jen tak prostě občas vytáhnete kartu, je na vás pohlíženo jako na psychicky labilní osobu. Světu vládnou muži a kam jsme to dotáhli? Války, hladomory, finanční krize (která se v příštích dvou letech vygraduje), ekologické katastrofy…….ať dělám co dělám, vše je vizitka mužského vedení, mužských vlád. Ač se to nezdá, i muži mohou za to, že statisíce žen ročně podstoupí interupci, a mnohé z nich pak už děti mít ani nemohou. Většina žen pak trpí vědomě i nevědomě psychicky vinou a pocitem ztráty. Co se to s námi stalo? Co se stalo s lidstvem? Co můžeme čekat, když ženy zabíjejí svoje děti, protože jim to partner rozkázal, nebo je prostě nechal v tom vykoupat ? Očekáváme všichni konec světa a on je přitom už dávno mezi námi. Je v nás.

Je čas. Nač? Na obnovení ženské vlády. A muži to vědí a proto tak kopou kolem sebe. Je čas na to, aby si ženy vzpomněly na to kdo jsou, jaké mají kořeny, a aby toto uvědomění využily ve svůj prospěch. Vyhledejme znovu svou rodovou Sílu a přiveďme ji znovu na svět. Možná máme ještě šanci. Každá sama za sebe, ale i za celý svět. Možná ještě mají šanci naše děti.

Seminář Síla ženské linie probouzí spící starobylé síly, které každá z vás dokáže využívat k léčení, prorokování, vizím atd.

Na seminář samozřejmě smějí pouze ženy ! Probudíme spolu Sílu, která tisíce let spala díky církvi svaté, kterou opodstatněně považuji za církev satanovu. To její dvoutisíciletá nadvláda nad ženami, zabíjení, upalování, věšení a další činy na ženách, určily ženě místo na konci společenského řetězce a učinili z ní terč násilí a ponižování.

Pojďme, uděláme spolu krok vstříc nové budoucnosti, ať už pro vás jako jednotlivce, tak i pro ženy celého světa.

Duchové mého rodu vám budou laskavými průvodci. :-*

Tento seminář je krásnou cestou pro všechny ženy. Velmi oblíbený seminář, všechny ženy mi po semináři volají a píší jaké změny jim přinesly dva dny sebepoznávání a otvírání ženských léčebných schopností.

Čekají vás hloubkové psychologické testy, probouzení síly ženy, obdržíte ženské esence, prožijete si šamanské cesty a meditace, spojíte se s předkyní, která vám bude předávat své schopnosti a vědomosti v léčení a prorokování,  vyčistíte zátěže rodu, léčebně zasáhnete i v oblasti plodnosti, dostanete speciální esence na ženskou sílu a uklidníte neklidné předky a dozvíte se hlavně co to jsou ženské cykly a jak fungují .

Jde o to, aby každá z vás dostala odpověď na dvě základní otázky:

1. KDO JSEM
2. CO TO JE BÝT ŽENA

PROČ SEMINÁŘ ABSOLVOVAT?

Protože ženy dnes nejsou ženy, nežijí tak a proto nepřitahují muže s velkým M. Všechny si stěžují na špatné vztahy, ale faktem je, že MUŽ SE NEMŮŽE ZMĚNIT, NEMŮŽE BÝT VÍC MUŽ POKUD JEHO PARTNERKA NENÍ ŽENA !!! Myslíte-li si, že ženou jste, protože o sebe pečujete a máte hezké nehty……….pak se velmi mýlíte. Vnitřní žena o vašem zevnějšku nemá chuděra ani tušení ………
Chcete-li hnout se svým životem, zlepšit svůj vztah s mužem (muži) pak máte jedinečnou možnost. Odměnou vám bude také uchopení svého života pevně do rukou.

CENA 2.000KČ