Individuální semináře ( výuka jednoho konkrétního kurzu, například REIKI),  vedu  v týdnu a to od 9.30hod do 17 hodin. Cena 3000kč  *pro dvojice sleva

Individuální seminář – kdy klient vyžaduje zvláštní péči, tedy nestandardní výuku a moje terapeutické služby jako součást, vedu v týdnu od 9hod do 17 hodin. Cena 5000 kč

Skupinové semináře
– vedu o víkendech a to od 9 hodin do 15.30 hodin 
( některé až do 20 hod )

Semináře se odehrávají v Jihlavě, pokud přímo u semináře nebude uvedeno jinak.  Chalupa na Křemešníku bude využívána k vedení seminářů až od poloviny roku. Momentálně prochází úpravami,  které mají zajistit vaše pohodlí a co nejlepší duchovní zážitky.


SEMINÁŘE 2017


LETOS ZAČÍNÁM S VÝUKOU I V BRNĚNSKÉM INPROVU A TO VE DRUHÉ POLOVINĚ ROKU.

PŘIHLÁŠKY NA STRÁNKÁCH INPROV.CZ.


 

Kurz je na celé dva dny a jak už jsem uvedla, je velmi zážitkový a aktivní. Kyvadlo si můžete donést, nebo vám nějaké vyrobím, je to moje relaxace.

Tento kurz se nedá učit na dálku, jde mi o kvalitu, nikoliv o kvantitu.  Místo na kurzu si můžete zablokovat zaplacením kurzovného. 


3.-4. červen      ŠAMANSKÉ KONSTELACE   (jde o skupinovou terapii )                                                                                                                                   ÚČAST NUTNÁ OBA DVA DNY !!

CENA 2000 KČ

Na mých konstelacích účinně působí duchové, kteří způsobují vyjímečné a velmi přínosné proměny během konstelací. V průběhu obou dní si VŠICHNI účastníci postaví CELOU svou konstelaci, až k vyřešení. Také lze od konstelací požadovat odpovědi na různé otázky – pomoc při rozhodování. Řešit tedy budeme váš konkrétní případ-problém, ať už rodinný, tak i vztahový, zdravotní, duchovní atd. Právě proto potřebujeme ucelenou skupinu a účast po oba dva dny. Pauza na oběd není, dělají se svačiny-pauzy po každé konstelaci, dle její závažnosti a náročnosti 5- 15minut.

Doporučuji na kurz dostatek kapesníků, PET aspoň 1,5l  a hooodně velkou svačinu. Konstelace jsou energeticky náročné a lidé při nich většinou sní mnohem víc, než obvykle. Také je vhodné pohodlné , pružné oblečení (rifle škrtí)

Místa jsou přesně omezená a proto je nutno místo abonovat zavčasu zaplacením zálohy.


8.-9. červenec       RSP – RUŠENÍ SKRYTÝCH PROGRAMŮ – (moje vlastní metoda postavená na havajské technice a letech mé praxe )                                                VHODNÉ I PRO ZAČÁTEČNÍKY, NA DOMÁCÍ POUŽITÍ, ALE I NA PRAXI S KLIENTY 

CENA 2000 KČ

Naučíte se několika jednoduchými metodami odhalit skryté bloky a odstranit je. Tyto metody lze pružně propojit a tím vzniká originální a velmi účinná metoda, jež vám nabídne možnost jak si pomoci od fyzických, psychických, i duchovních problémů. Případně vám poskytne oporu v učení se novým věcem (jazyky, jasnovidnost, řízení auta atd.) Zažila jsem také maminku, která si tímto způsobem „upravila“ dopředu porod a jeho průběh. Fantazii a vašim potřebám se meze nekladou. Techniku lze použít dokonce i na dálku, takže doporučuji, abyste už na kurz přišli se jménem někoho, kdo vám dá předem souhlas k vašemu tréningu. (stačí i vaše dítko)

Technika je úžasná v tom, že je neustále po ruce. Můžete si ji aplikovat v práci, v posteli, někde na cestě – kdekoliv. Stejně tak můžete poskytnout první pomoc komukoliv, kdo se ve vašem okolí dostane do záchvatu (úzkostná ataka, hysterie, fobie), případně se objeví nečekané emoce, případně bolesti (příčinou téměř každé bolesti je uzamčená emoce).

RSP bych rozhodně doporučila maminkám (i těm budoucím), neboť jí lze velmi pomáhat dětem všeho věku. Jako maminky pak nebudete mít pocit bezmocnosti, můžete tak spojit klasickou medicínu se svou vlastní schopností ulevit. Či předejdete stavům, které by lékařskou intervenci později vyžadovaly (panika, chřipka, migrény, atd.atd.)

Místo je třeba zablokovat zálohou.


22.-23. červenec       ŽENSKÝ SEMINÁŘ – BOHYNĚ V NÁS  (seminář dostal novou podobu díky změnám, které se v ženách dějí )                                                

CENA 2000 KČ

Ženy jsou mystická stvoření, skrze která se projevují mnohé archetypy Bohyní. Mnoho knih nás učí o cykličnosti a archetypech, ovšem ne vše je pravda a zbytečně to ženy mate. To co se děje v poslední době v ženských energiích má svůj dopad i na životy žen a jejich budoucnost v této společnosti. Chceš-li ženo poznat sama sebe, objevit svou léčivou moc, spojit se s rodovou silou a čerpat schopnosti z rodu, toužíš-li řešit svou neplodnost, potraty, či další potíže, budeš vítána. Skupina žen spolu zažije pospolitost, která už dnes mezi ženami není (většinou slyším – není čas). Dozvíš se jaké archetypy se v tobě projevují a jak, co je to skutečná cykličnost, co žena potřebuje ke svému zdraví a moci. Věřím, že zde odevzdáš vesmíru i mnoho svých problémů a bolestí, které tě paralizují a trápí. ŽENO, STAŇ SE SVOBODNOU A PLNOHODNOTNOU BYTOSTÍ ve svých vlastních očích. ŽENO ŽIJ. A věnuj si tento víkend, tento čas. Odpočiň si v kruhu jiných žen…..Bohyní.

Místo je třeba zablokovat zálohou, počet žen v kruhu je omezen.


29.-30. červenec       KARMICKO-KABALISTICKÁ NUMEROLOGIE – Z DATA NAROZENÍ  (seminář je postaven na víc jak 20 letech mé praxe )                                                NA KURZU SE DOZVÍTE INFORMACE, KTERÉ NEJSOU NIKDE V KNIHÁCH. 

CENA 2000 KČ (cena dvoudenního kurzu)

Numerologie pochází z kabaly, tisíce let staré metody. Datum narození v sobě skrývá velmi hluboké vlivy, se kterými se musíte – můžete v životě vyrovnat a naučit se s nimi pracovat. Poznat niterné věci skrze datum narození je úžasný prožitek, cesta k sebepoznání, ale také k pochopení vesmíru. Navíc zde najdete „návod“ jak pracovat se svými dětmi, jak jim pomáhat, v čem si dávat pozor a kde je podporovat.  Vše je propojené a KABALISTICKÁ MŘÍŽKA nám ukáže jak moc. Naučíte se principy a zákonitosti, které pro numerologii platí. Kromě vlastností čísel se dozvíte hodně o jejich vztazích a osvojíte si originální systém rovin,sloupců, diagonál a speciálních obrazců.

Na tento seminář bude navazovat (při zájmu) druhá část dalších rovin a obrazců (celkem cca 48)


12.-13. srpen       AUTOMATICKÁ KRESBA A INTUITIVNÍ OBRAZY   (2 kurzy v 1 )                                                                                                                                                         POZOR:  NAPROSTO VŮBEC NEMUSÍTE UMĚT KRESLIT. BA NAOPAK. LAJKŮM JDE AUT. KRESBA LÉPE   !!

CENA AKČNÍ 2000 KČ

Automatická kresba se dá snadno naučit – samozřejmě je nutná praxe a praxe a zase praxe . Skrze aut.kresbu se naučíte diagnostikovat blokace v čakrách, auře, přivtělené duše a mnoho dalšího a…..samozřejmě to ihned odstranit a napravit. Včetně terapie bolavých míst na těle, či jiných zdravotních potíží.  V této části kurzu se naučíte spoustu metod a technik jak kresbu použít. Ve druhé části se pustíme do intuitivních obrazů – plné vyžití s barvami – přičemž opět tyto obrazy „popisují“ nějaká témata, či síly a zároveň se naučíte nakreslit obrazy s léčivým působením.

Na kurz potřebujete : verzatilku s měkčí tuhou. Pastelky (nejlépe výsuvné styl verzatilky ), voskovky, možno olejové křídy (Van Gogh), zvýrazňovače a hlavně 1 skicák s tvrdými čtvrtkami (prodávají se skicáky kde je 50 papírů a stojí cca 50kč) . Ideální je také pevná podložka – na kresbu na klíně.  Ještě poznámka k pastelkám. Čím víc barev, tím lépe. V obchodě se nebojte a vyzkoušejte si měkkost. Musí dobře klouzat po papíře a zanechávat sytou stopu. Mondeluz pastelky jsou cenově dostupné, prodávají se i po jedné (výhoda dokoupení když se zlomí, nebo ji vykreslíte) a jsou i vodou ředitelné. To je jen typ. Pokud si koupíte ty nejlevnější pastelky v papírnictví, tak se s tím také naučíte aut.kresbu, jen vám mohou potrhat papír, drhnout, lámat se a nebudete mít dobrý pocit ze slabých barev. Většina lidí však přichází na kurz se slovy „tak jsem vybrala svému dítku zásuvku a mám tady šepleť pastelek a voskovek….“  🙂  Já na kurzu půjčuji také různá udělátka na vytváření živých obrazů………

Místo nutno zamluvit zálohou.

 


26.-27. srpna       KARMICKO-KABALISTICKÁ NUMEROLOGIE  – ZE JMÉNA  ( velmi oblíbený seminář nejen k sebepoznání, ale i k pozitivnímu ovlivnění svého života)                                                KURZ JE VHODNÝM POKRAČOVÁNÍM KABALY Z DATA NAROZENÍ 

CENA 2000 KČ

Jméno odjakživa odráželo „esenci“ člověka a jeho života. Ve jméně můžeme najít duchovní směřování, vlastnosti, ale i dramata, osudové okamžiky, ohrožení, schopnosti, směřování duše, zkrátka vidíme vnější život s jeho projevy (proto se velmi dobře trénuje na jménech známých osobností ) Jméno nese náš osud – a ten máme ve svých rukách – a proto si můžeme jméno změnit a upravit dle svých potřeb. (na rozdíl od karmy v datu narození). Na semináři si ukážeme i jak se dopočítat dobrého jména. Součástí je počítání partnerských , ale i ostatních vztahů, možnosti výhry, a pak situace (operace, cesty, ad). Pochopte sebe i ostatní skrze jméno……..

Místo nutno zablokovat zálohou, počet osob omezen.


PROZATÍM KRÁTKÝ NÁHLED NA DRUHÉ POLOLETÍ :

23.září JEDNODENNÍ KONSTELACE  – ZRUŠENO!!! Náhradní termín DVOUDENNÍCH  28.-29.ŘÍJEN

14.-15. říjen ZMĚNA KVANTOVÉHO POLE

17. listopadu ROZHOVOR S BOŽSTVÍM

další semináře připravím dle vašich potřeb……….


OSTATNÍ VÍKENDY JSOU BOHUŽEL OBSAZENY SOUKROMÝMI SEMINÁŘI A ŠKOLIČKOU. 

ROZHODNĚ SE NA VÁS BUDU TĚŠIT I PŘÍŠTÍ ROK 2018 KDY ZAČNEME NOVOU TŘÍLETOU DUCHOVNÍ ŠKOLU. 

 

ZÁLOHY NA SEMINÁŘE SE PLATÍ V PLNÉ VÝŠI CENY SEMINÁŘE

ZÁLOHY JSOU NEVRATNÉ, POKUD ÚČAST ZRUŠÍ ZÁJEMCE. JSOU NEPŘENOSNÉ NA JINÝ TERMÍN !!!

ZÁLOHY SE VRACÍ V PŘÍPADĚ, ŽE SEMINÁŘ ZRUŠÍ TERAPEUT z osobních důvodů nebo nedostatku žáků.