Individuální semináře ( výuka jednoho konkrétního kurzu, například REIKI, RSP, NUMEROLOGIE, KABALA….ATD),
vedu  v týdnu a to od 9.30hod do 15 hodin. Cena 3000kč
Platí se PŘEDEM a při neúčasti platba PROPADÁ !

Individuální seminář – kdy klient vyžaduje zvláštní péči, tedy nestandardní výuku
(TUTO MOŽNOST NAVRHUJI SAMA NA ZÁKLADĚ ROZHOVORU S KLIENTEM )
a moje terapeutické služby jako součást (pouze jako doplněk  ), vedu v týdnu od 9hod do 15hodin.
Cena 3000 kč. (s vyjímkou kurzů kde je třeba více lidí, či více času. Tam je cena a rozvrh dohodou)

Platí se PŘEDEM a při neúčasti platba PROPADÁ !
PROSÍM NEZAMĚŇUJTE S MOU CELODENNÍ PÉČÍ – diagnostika a terapie, kdy nejde o seminář ! Zde je cena 5000 kč.

Skupinové semináře – vedu o víkendech a to od 9 hodin do 15.30 hodin ( některé až do 20 hod )
podrobnosti najdete níže a samozřejmě můžete vznést dotaz, ideálně telefonicky

Semináře se odehrávají v Jihlavě, pokud přímo u semináře nebude uvedeno jinak.
Chalupa na Křemešníku bude využívána k vedení seminářů až od poloviny roku 2018. Momentálně prochází úpravami,  které mají zajistit vaše pohodlí a co nejlepší duchovní zážitky. 


SEMINÁŘE 201814.-15. duben ŽENSKÁ SÍLA A NALEZENÍ VNITŘNÍ BOHYNĚ je seminář pro ženy, který má všem ženám pomoci, aby nalezly sebevědomí, sebelásku a sebehodnotu. Budeme léčit osobní, ale i rodové potraty, ztráty, bolesti, zneužívání atd. Ženy na mém semináři pronikají hlouběji do své vlastní podstaty, setkávají se s archetypálními silami a poznávají svoje spirituální schopnosti. Seminář je velmi prožitkový. SOUČÁSTÍ JE SETKÁNÍ SE SVOU BOHYNÍ TVÁŘÍ V TVÁŘ a zasvěcení od PRABOHYNĚ.
Cena 2500 kč

1.5.(státní svátek) NOVINKA
ÚŽASNÝ KURZ HLOUBKOVÉHO SEBEPOZNÁNÍ A LÉČENÍ, který je postavený na velmi snadné aplikaci a to kdykoliv a kdekoliv. VHODNÉ PRO KAŽDÉHO! Nemusíte mít žádné superschopnosti ani letitou praxi. Funguje to úplně samo. Ideální pro lenochy hihi, k čemuž se s klidným svědomím hlásím též  hihi. Odborný dohled: moje osoba😁
Za den si zpracujete pěknou řádku témat a zjistíte s čím máte v podvědomí problémy. Kdo používáte tarot, nebo výkladové karty, vemte sebou….
Nu a osvojíte si způsob jak si to řešit doma(funguje skvěle i dětem)
Cena 1500kč

7.-8.7. červenec RSP aneb odpovědi od těla a rušení i těch nejskrytějších podvědomých bloků a programů. Technika, při níž jsem schopná do 10 minut odstranit ty nejstrašnější a neujurputnější traumata a bloky. Naučte se této metodě a pomáhejte sobě i ostatním…….
Cena 3000 kč

21.-22. červenec RENTGENOVÝ ZRAK a probuzení 3.oka (léčebný kurz) Na tomto semináři vám bude otevřeno třetí oko na možné a zdravé maximum. Tedy tak vysoko, kde jsou vaše momentální možnosti. Dále se bude pracovat s jeho rozvojem a další stimulací. Budete se učit jak se dívat do těla, jak vnímat a cítit, jak slyšet vnitřním sluchem atd. Součástí je samozřejmě sebeléčení a zásahy i do věcí druhých lidí. Jde o desítky tisíc let starou techniku tzv.mentální techniky, nebo také operace 4.rozměru. Názvů existuje mnoho, ovšem faktem zůstává, že tyto metody rozvinuli šamané starého světa a dávno zaniklých civilizací. Ovládněte svůj život i prostor. Nacházejte odpovědi v kosmu. Naučte se vnímat duchovní bytosti (dle svého zaměření duchy, nebo anděly atd.), testujte si svou myslí potraviny, léky, ale i techniky a vlastně vše co je kolem vás. Poznejte svět tak, jak ho ostatní lidé nikdy nepoznají…….
Bonusem vám budiž moje vedení. Praktické věci, které nikde nevyčtete. Neotřelé postupy a jejich snadnost, vycházející z mojí téměř třicetileté praxe. Těším se na vaše prožitky 🙂
Cena 3500 kč

4.-5.srpen ARTTERAPIE aneb umělec v nás – NOVINKA naučím vás dělat obrazy, jaké dělám já. Najdeme váš vlastní styl 😁 Pokud neumíte malovat, tak nesmutněte, protože vás alespoň nebude brzdit logická část vaší mysli. Dovolíte, aby se probudil váš VNITŘNÍ UMĚLEC. Obrazy budou mít léčivý náboj, který vy sami určíte. Půjde tedy i o spirituální seminář. Blízkost andělů doslova ucítíte a uvidíte na svém plátně.
Cena 3500 kč ( v ceně různá PLÁTNA, ŠTĚTCE, AKRYLOVÉ BARVY . Domů si odnesete vlastní LÉČIVÉ obrazy a základní štětce ! Samozřejmě poradím dodavatele skvělých barev a pláten)

18.-19. srpen LSVJ nejúžasnější technika k hloubkové diagnóze a léčení kyvadlem VŠEHO. Technika činící člověka svobodným. Najdete odpovědi z minulosti (vč.min.životů) , přítomnosti, ale i odpovědi týkající se budoucnosti. Odhalíte příčiny potíží a odstraníte je. Léčení těla, duše a ducha nebylo nikdy snazší. Stačí jen kyvadlo, trpělivost a tabulky 🙂
Cena 3750 kč (v ceně je sada seřazených cca 70 tabulek) Na kurzu je možno vybrat si jak má vypadat vaše kyvadlo, před vámi ho vyrobím a hned zasvětím. (cena do 100kč)

8.-9. září ZMĚNA KVANTOVÉHO POLE můj vlastní kurz, nezažijete nikde jinde. Nevycházím z žádných už probíhajících kurzů, ale ze své téměř třicetileté praxe. Ovládnutí kvantového pole je dnes plnohodnotná součást mého života, je to zábava, radost a svoboda. Práce s kvantovým polem šamané učí už desítky tisíc let a z jejich vedení a moudrosti čerpám. Duchové a staří šamané mě učí od dětství a tak mohu předávat praktické rady v té nejlehčí a nejpřirozenější podobě. TENTO KURZ NAVAZUJE na seminář RENTGENOVÉHO ZRAKU. Lze jej však podstoupit i bez první části. RTG zrak je více „spirituální“, KVANTOVÁNÍ je více vědecké. Metody jsou jiné, vedení jiné, ale v obou případech se stáváte VĚDOMÝMI. A o to jde.
Cena 3500 kč

3.-4. listopad AUTOMATICKÁ KRESBA 2 kurzy v 1 (psychografie, léčivé obrazy) Techniky diagnostiky a léčení, za použití tužky (verzatilka ), pastelů, voskovek, fixů atd. Technik a přístupů, jak diagnostikovat ovládám mnoho a všechny vás naučím. Můžete se těšit na diagnostiku čaker, aury, těla, ale i míst, situací atd. Začneme nejlehčí metodou a budeme postupně přidávat. Věřím, že si spojení s nejvyššími duchovními mistry a práci s barvami doslova ZAMILUJETE. Naučíte se psychologii barev a jejich vliv na naše životy.
(přineste si verzatilku, pastelky, případně gelovky, zvýrazňovače, olejové křídy ad. Můžete se, samozřejmě, se mnou poradit. Dále skicák s pevnými čtvrtkami – ideálně s 50 papíry. Ideálně A4 i A5. Také budete potřebovat pevnou podložku s klipsem)
Cena kurzu 2500 kč

10.-11. listopad ŠAMANIZMUS NAGUALŮ je pravý a nefalšovaný šamanizmus. Provedu vás jak běžnými postupy, tak i metodami a přístupy mě předanými duchy a učiteli z jiných světů. Můžete se těšit na bubnování, chřestění, na setkání s vašimi učiteli, totemovými spojenci a na mnoho dalšího. Dle síly skupinky povedu výuku. KURZ JE VELMI PROŽITKOVÝ. Objevíte skryté síly v sobě i mimo sebe, zjistíte, že nejste nikdy sami a že odpovědi jsou vám vždy k dispozici. Najděte svůj stín i světlo, objevte příčiny svých potíží a jejich řešení. Svět šamanů je tu pro vás……
Cena 2500 kč.

1.-2.prosinec ROZHOVOR S BOŽSTVÍM 2-4 skupinky po 4 osobách Posaďte se naproti médiu a rozmlouvejte s Božstvím, jež odhalí věci, které o sobě nevíte, nebo k nimž marně hledáte cestu. Najděte v očích božství pochopení, ale také pomoc a rady. Položte důležité otázky, božství vám odpoví……….a možná vás i rovnou uzdraví, či aktivuje schopnosti, které zde máte projevit.
Cena 1000kč 

 

ZÁLOHY NA SEMINÁŘE SE PLATÍ V PLNÉ VÝŠI CENY SEMINÁŘE !

ZÁLOHY JSOU NEVRATNÉ, POKUD ÚČAST ZRUŠÍ ZÁJEMCE. JSOU NEPŘENOSNÉ
NA JINÝ TERMÍN !!!

ZÁLOHY SE VRACÍ V PŘÍPADĚ, ŽE SEMINÁŘ ZRUŠÍ TERAPEUT z osobních důvodů nebo nedostatku žáků.