Individuální semináře ( výuka jednoho konkrétního kurzu, například REIKI),  vedu  v týdnu a to od 9.30hod do 17 hodin. Cena 3000kč  

Individuální seminář – kdy klient vyžaduje zvláštní péči, tedy nestandardní výuku a moje terapeutické služby jako součást, vedu v týdnu od 9hod do 17 hodin. Cena 3000 – 5000kč (cena vždy dohodou)

Skupinové semináře
– vedu o víkendech a to od 9 hodin do 15.30 hodin 
( některé až do 20 hod )

Semináře se odehrávají v Jihlavě, pokud přímo u semináře nebude uvedeno jinak.  Chalupa na Křemešníku bude využívána k vedení seminářů až od poloviny roku. Momentálně prochází úpravami,  které mají zajistit vaše pohodlí a co nejlepší duchovní zážitky.


SEMINÁŘE 2017


LETOS ZAČÍNÁM S VÝUKOU I V BRNĚNSKÉM INPROVU A TO VE DRUHÉ POLOVINĚ ROKU.

PŘIHLÁŠKY NA STRÁNKÁCH INPROV.CZ.


14.-15. říjen ZMĚNA KVANTOVÉHO POLE       úžasný prožitkový seminář, kde se naučíte ovládat realitu, svůj osud, situace, zdraví a všechno co je v nás a kolem nás.  Jde o snadnou techniku, přirozenou, jen zapomenutou a zasunutou hluboko ve vašem podvědomí. Seminář má být pouze vaším průvodcem na Cestě za sebou samým a za Jednotou. Vy a vaše mysl se stanete vládci kvantového pole, tedy plně odpovědnými  a svobodnými bytostmi. Najděte smysl života a sebelásku na semináři kde se pochopením vesmírných zákonitostí a zákonů učíte nejen o sobě, ale i o celém kosmu.
Cena AKČNÍ 2500 kč

——————————————————————————————————————————————————————————–

17. listopadu ROZHOVOR S BOŽSTVÍM soukromé sezení s Božstvím (maximálně 4 osoby ve skupině).
V první fázi božství mluví samo o tom co samo shledává důležitým. O tom, kdo jste a co si vaše duše domluvila. Sdělení se týkají karmy, minulých životů, jež božství na setkání otvírá, popisuje a čistí – je-li to třeba. Také božství odhaluje hluboké pravdy o vaší duši o vaší pouti světem. Upozorní například na vaše skryté schopnosti a AKTIVUJE JE. Cílem božství je, pomoci vám nastoupit na správnou cestu, nebo na ní setrvat.
Druhá fáze je okamžikem, kdy se sami ptáte na JAKÉKOLIV OTÁZKY týkající se vašeho života. Někdy přichází i třetí fáze a v té jste božstvím léčeni, vymítáni, žehnáni a chráněni.
U každého tak, jak je potřeba.
Protože je sezení velmi osobní a náročné (jde se do skutečného nitra člověka) tak je ve skupince povoleno pouze do 4 osob. Ten kdo se nemá dostavit, je vesmírem zastaven. Takže pokud váháte, nemusíte se bát. Vesmír se postará. 🙂
Cena 1000 kč
Časově od 9 hodin do cca 13 hodin.
—————————————————————————————————————————————————–

 


OSTATNÍ VÍKENDY JSOU BOHUŽEL OBSAZENY SOUKROMÝMI SEMINÁŘI A ŠKOLIČKOU. 

ROZHODNĚ SE NA VÁS BUDU TĚŠIT I PŘÍŠTÍ ROK 2018 KDY ZAČNEME NOVOU TŘÍLETOU DUCHOVNÍ ŠKOLU. 

 

ZÁLOHY NA SEMINÁŘE SE PLATÍ V PLNÉ VÝŠI CENY SEMINÁŘE

ZÁLOHY JSOU NEVRATNÉ, POKUD ÚČAST ZRUŠÍ ZÁJEMCE. JSOU NEPŘENOSNÉ NA JINÝ TERMÍN !!!

ZÁLOHY SE VRACÍ V PŘÍPADĚ, ŽE SEMINÁŘ ZRUŠÍ TERAPEUT z osobních důvodů nebo nedostatku žáků.