POKUD CHCETE MÍT JISTOTU, ŽE VÁM ŽÁDNÝ KURZ – TŘEBA VYJÍMEČNÝ – NEUTEČE, PŘIPOJTE SE KE MNĚ NA FACEBOOKU, PŘÍPADNĚ DO MÝCH SKUPIN TAISHA TAUMA KURZY, NEBO OTEVTŘENÉ VNÍMÁNÍ !!!

individuální semináře ( výuka jednoho konkrétního kurzu, například REIKI, RSP, NUMEROLOGIE, KABALA….ATD),
vedu  v týdnu a to od 9.30hod do 15 hodin. Cena 3000kč
Platí se PŘEDEM a při neúčasti platba PROPADÁ !

Individuální seminář – kdy klient vyžaduje zvláštní péči, tedy nestandardní výuku
(TUTO MOŽNOST NAVRHUJI SAMA NA ZÁKLADĚ ROZHOVORU S KLIENTEM )
a moje terapeutické služby jako součást (pouze jako doplněk  ), vedu v týdnu od 9hod do 15hodin.
Cena 3000 kč. (s vyjímkou kurzů kde je třeba více lidí, či více času. Tam je cena a rozvrh dohodou)

Platí se PŘEDEM a při neúčasti platba PROPADÁ !
PROSÍM NEZAMĚŇUJTE S MOU CELODENNÍ PÉČÍ – diagnostika a terapie, kdy nejde o seminář ! Zde je cena 5000 kč.

Skupinové semináře – vedu o víkendech a to od 9 hodin do 15.30 hodin ( některé až do 20 hod )
podrobnosti najdete níže a samozřejmě můžete vznést dotaz, ideálně telefonicky

Semináře se odehrávají v Jihlavě, pokud přímo u semináře nebude uvedeno jinak.
Chalupa na Křemešníku bude využívána individuálně. Momentálně prochází úpravami,  které mají zajistit vaše pohodlí a co nejlepší duchovní zážitky. 


SEMINÁŘE 2019


17.-18. srpen  KABALA NUMEROLOGICKÉ MŘÍŽKY je moje vlastní  pojetí práce s datem narození. Mřížka je sice „standardní“, ale práce s čísli už uplně ne. Za více jak dvacet let hloubkové práce a to nejen s čísli, ale i kabalou, jsem vychannelovala významy více jak 48 obrazců, které se v mřížce objevují  a v praxi je podrobila srovnání se skutečností. Také jsem celou tu dobu sbírala postupy z oblasti Číny, Tibetu ad. a z toho vznikl díky mojí praxi v poradně ucelený komplex. Na semináři budeme pracovat se spoustou datumů známých osobností, tak i s vaší rodinou a vámi. Tak zjistíte, jak údaje perfektně sedí. Z kabalistické mřížky  můžete zjistit věci, které lidé tají (získáváme je pro práci s daným člověkem, ne proto abychom strkali nosík kam nemáme) a které o sobě ani neví – a měli by vědět. Smrt, ohrožení, úspěch, vztahy, zdraví………..všechno. Seminář je nabitý informacemi, nezastavíte se a vaše tužky také ne 🙂
Cena 2500 kč

2.-3.-4. ZÁŘÍ  TŘÍDENNÍ KURZ LSVJ – LÉČENÍ SKRZE VYŠŠÍ JÁ (moje technika a tabulky) 

je jedna z nejoblíbenějších metod práce s kyvadlem. Je vám k dispozici cca 70 tabulek mnou vypracovaných, postavených opět na praxi a potřebách v životě. Kyvadlem se  v tomto případě nejen testuje ANO A NE, ale co je nejdůležitější, kyvadlem se rovnou věci čistí, řeší, aplikuje, odblokovává, přeprogramovává, aplikuje, transformuje,  atd. Zasahuje se do všech úrovní a životů, čistí se minulost i budoucnost, hledají se příčiny, navrhuje léčba a řešení. Je to nejuniverzálnější technika, kterou jakmile se naučíte,už nebudete chtít dělat nic jiného (nebo jen okrajově) protože zjistíte, že s tímto kyvadlem máte v ruce VŠECHNO.  Pozor ! Seminář je velmi prožitkový, praxe je cca 95 procent času ! Do toho vysvětluji témata, zasahuje se opravdu hluboko. Takže není vhodné pro lidi, kteří ještě nedělají žádné metody a neznají aspoň základ práce s energiemi (co jsou duchové, čakry, minulé životy).
Součástí semináře jsou rozsáhlá skripta a celá sada tabulek , to vše v ceně semináře. Kyvadlo si přinesete svoje, nebo vám na míru vyrobím (otázka cca 5 minut). Využijte vyjímečnou možnost tento kurz absolvovat po čas tří dní ! Naučíte se mnohem víc, než bylo možné na předchozích kurzech. Určitě se podělím i o tabulky, které nejsou běžnou součástí semináře a můžeme si udělat večerní meditace, či rituály na uvolnění. 🙂
Cena 4500 kč

7.-8. ZÁŘÍ  ZMĚNA KVANTOVÉHO POLE  nemá nic společného s kurzy, které běžně v ČR probíhají. Tento seminář stojí na mojí 25 leté praxi, kdy jsem se vše učila postupným rozvojem schopností, učili mě duchové, později šamanizmus. To, co se naučíte nezná obdoby právě díky osobitosti, která je základem kurzu. Od přenosu na jiná místa, až po změnu situací, návrat duše, návrat ztracených energií – v časoprostoru – až po další tajuplné techniky původní spirituality. Pracovat budete se silami, které vám propůjčují moc a které vám ochotně pomohou, pokud necháte svoje ego doma 🙂  Žádné “ to já měním kvantové pole“ neexistuje. Proto většině lidí tyto postupy nefungují, bez ohledu kolik kurzů mají. Já vás nevedu na cestu, kde budete mít spirituální spojence a ti všechny ty zázraky dělají. V tom je totiž gró toho, aby techniky fungovaly. Takže, pokud máte dost pokory, abyste se otevřeli něčemu tak nádhernému a moudrému, jste vítání. 
Cena 3000 kč

5.-6- ŘÍJEn  KARMICKO-KABALISTICKÁ NUMEROLOGIE JMÉNA (jméno a příjmení) je nauka postavená na faktu, že vše je vibrací, zejména to, co se vyslovuje. Písmeno má takovou moc, že může uzdravit i zabít – kabalistický klíč. Takže celé vaše jméno je souborem vibrací a bylo by dobré vědět, co vlastně svým jménem způsobujete nejen sobě, ale i okolí. A co vaše děti? Vaši blízcí? Odjakživa platí, že co vyzařujete, co přitahujete. Nechtěli byste to mít pod kontrolou? Ovlivnit to? Se jménem můžete, neboť je v něm jen osud, který máme možnost měnit – je to náš úkol, vědomě převzít zodpovědnost za osud. Na semináři pochopíte jak moc jméno tvoří člověka a jeho osud. Jeho utrpení, ale i schopnosti, případně boží ochranu. Je to naprosto dokonalé a fascinující. Použijeme velmi mnoho jmen známých osobností, abyste pronikli do hloubky techniky a samozřejmě rozebereme vás a vaše blízké. Podíváme se jak jména ovlivńují vaše vztahy s lidmi, ale jak také reagují na místo kde žijete. Proč by měl člověk nahlédnout do vztahu data narození a jména? Chcete znát odpověď? Pak se přidejte k nám 🙂
Cena 2500 kč

 

26.-27.-28. ŘÍJEN  třídenní !!!!  ŠAMANSKÉ KONSTELACE jsou technikou naprosto úžasnou. Moje vedení, permanentní kontakt s duchy, kteří mi radí a ukazují kudy tečou energie a co se v nich děje, umožňuje ty nejhlubší zásahy. Po celou dobu mám dění pod kontrolou, zároveň je tento typ konstelací postaven na velmi otevřeném poli pro diskuse a vyjádření všech pocitů a nuancí. Lidé mohou svobodně vyjadřovat všechny postoje, pocity, vjemy a tím se dostáváme do hloubek, které na jiných typech konstelací nejsou možné. Terapeut zasahuje jen když je potřeba (když přijde rada od duchů kupříkladu). Další výhodou těchto konstelací je, že je sami duchové proměňují, takže když uznají, že role v níž člověk je už neslouží potřebnému posunu, změní jeho nastavení a promění jeho roli. Konstelace se tak stávají velmi pružnými a prožitkovými. Terapeut nic nebrzdí ! Tím se můžou všechny bloky a traumata uvolnit. Nejde o pouhé náhledy, jak se tomu děje jinde. Zde se jde od počátku až do úplného završení a vyřešení konstelace. Končí smírem, harmonií, vyrovnáním, pochopením, přijetím. U mnoha případů ještě probíhá zkouška, zda opravdu vše zafungovalo, zda to klient přijal i na vědomé úrovni, což je zásadní. Jen tak může být konstelace v harmonickém procesu.
KONSTELACE JSOU VŽDY OKAMŽITĚ ZAPLNĚNY (10-12 míst´) TAKŽE NEČEKEJTE S BLOKACÍ MÍSTA. MÍSTO ZABLOKUJI PO PŘIPSÁNÍ ČÁSTKY NA ÚČET. 3DENNÍ JSOU BONUSEM, TAKŽE MAJÍ PŘEDNOST TI, CO KE MNĚ JEZDÍ PRAVIDELNĚ.  A bohužel po čerství zkušenosti musím uvádět toto :  konstelaci si postaví každý (2-3x) a bude ostatním též k ruce, jako figura pro konstelaci. Čumilové co jen sedí a pomlouvají mě a ostatní účastníky, aniž by něco uměli a přispěli, tady nemají co dělat a bude jim nakopáno rovnou do zadku – bez vrácení peněz !!! Toto jsou vážné věci a nečarové tady nemají co dělat !

9.-10. LISTOPADU RTG ZRAK  je opět moje mimí, postavené na praxi za posledních 25 let.  Naučíte se nahlížet do energií – cítit je a vidět – do čaker, aury. Také se naučíte dívat do těla, prohlížet si – a nejen to – orgány a později opravovat co je špatně (s touto technikou je člověk schopen rozpouštět kameny, nádory, odstranit záněty, cysty atd.atd.  🙂 Jde o nejstarší léčitelské metody a postupy. Opět nechybí spirituální stránka !
Cena 3000 kč

7.-8. PROSINCE ROZHOVOR S BOŽSTVÍM  je něco, co zde dělám jen já. Díky zasvěcení, které mi samo božství před lety dalo, dokážu božství plně vpustit do sebe a poskytnout mu své tělo. Jsem médium. Tak se božství spojí, skrze můj pohled do očí klienta, s jeho duší a začíná proces. Božství napřed říká co vidí a cítí. Otvírají se traumata, minulé životy, odhaluje účel života člověka, případně jeho původ. Mnohdy velmi zajímavý, neboť lidé, kteří se na setkání dostanou, jsou pečlivě vybráni a jsou to většinou vyjímečné duše. Pak božství odstraňuje bloky, odvádí přivtělené duše (vymítání ), posouvá člověku hranice atd. Po této fázi se může člověk ptát – většinou už dostal na nevyslovené otázky odpověď v první fázi 🙂 Božství odpoví, doladí energie a sezení končí. Odpovídá se jen na to, co se týká vás. Soukromí vašeho okolí je pod ochranou.
1. skupina sobota 9-13 hod,   2. skupina sobota 15-19 hod
3.skupina neděle 9-13 hod. 4.skupina neděle 15-19 hod.
Cena 1000 kč    (další možnost před Vánoci 2020 ! ) 

 

ZÁLOHY NA SEMINÁŘE SE PLATÍ V PLNÉ VÝŠI CENY SEMINÁŘE !

ZÁLOHY JSOU NEVRATNÉ, POKUD ÚČAST ZRUŠÍ ZÁJEMCE. JSOU NEPŘENOSNÉ
NA JINÝ TERMÍN !!!

ZÁLOHY SE VRACÍ V PŘÍPADĚ, ŽE SEMINÁŘ ZRUŠÍ TERAPEUT z osobních důvodů nebo nedostatku žáků.