POKUD CHCETE MÍT JISTOTU, ŽE VÁM ŽÁDNÝ KURZ – TŘEBA VYJÍMEČNÝ – NEUTEČE, PŘIPOJTE SE KE MNĚ NA FACEBOOKU, PŘÍPADNĚ DO MÝCH SKUPIN TAISHA TAUMA KURZY, NEBO OTEVTŘENÉ VNÍMÁNÍ !!!

individuální semináře ( výuka jednoho konkrétního kurzu, například REIKI, RSP, NUMEROLOGIE, KABALA….ATD),
vedu  v týdnu a to od 9.30hod do 15 hodin. Cena 4500kč
Platí se PŘEDEM a při neúčasti platba PROPADÁ !

Individuální seminář – kdy klient vyžaduje zvláštní péči, tedy nestandardní výuku
(TUTO MOŽNOST NAVRHUJI SAMA NA ZÁKLADĚ ROZHOVORU S KLIENTEM )
a moje terapeutické služby jako součást (pouze jako doplněk  ), vedu v týdnu od 9hod do 15hodin.
Cena 3000 kč. (s vyjímkou kurzů kde je třeba více lidí, či více času. Tam je cena a rozvrh dohodou)

Platí se PŘEDEM a při neúčasti platba PROPADÁ !
PROSÍM NEZAMĚŇUJTE S MOU CELODENNÍ PÉČÍ – diagnostika a terapie, kdy nejde o seminář ! Zde je cena 7000 kč.

Skupinové semináře – vedu o víkendech a to od 9 hodin do 15.30 hodin ( některé až do 20 hod )
podrobnosti najdete níže a samozřejmě můžete vznést dotaz, ideálně telefonicky

Semináře se odehrávají v Jihlavě, pokud přímo u semináře nebude uvedeno jinak.
Chalupa na Křemešníku bude využívána individuálně. Momentálně prochází úpravami,  které mají zajistit vaše pohodlí a co nejlepší duchovní zážitky. 


SEMINÁŘE 2020 


18. leden  STÍNOVÁ ČÍSLA – NOVINKA  –  je moje vlastní  technika, respektive více technik práce s čísly data narození a s mřížkou. Na semináři předám techniky, které jsem buď nikdy nikomu nepředala, nebo jsem je naučila jen svoje žáky ve škole. K tomu přidám dvě techniky od jasnovidné ženy, která mě před dvaceti lety krátce učila  a o svoje techniky se podělila.
Moje vlastní postupy jsou darem od duchů a pomáhají rozklíčovat téma minulého života, přítomnost a náplň budoucího života, dále jde o astrokabalu a o hluboký pohled na vztahovou rovinu s významy čísel, ke kterým se běžně nedostanete.  To vše je testováno cca 15 let v mojí poradně. Pro lepší přístupnost je seminář jednodenní a pro potřeby žáků jej časově neomezuji. Budeme s technikami pracovat klidně do 20 hodin.  Na tento seminář navazuje další s hlubokým astrozrcadlením. Pro ten je potřeba absolvovat Stínová čísla.
Cena 2500 kč

25. ledna  BOŽÍ PEČEŤ  je jedna z nejoblíbenějších léčebných a hluboce spirituálních metod spolupráce s Božstvím. Tím je myšlena nejvyšší archetypální esence kosmu. Je to metoda, kterou mi božství předalo před mnoha lety a dostala jsem příkaz předávat ji jen osobám, které samo božství vybere. Po několika letech mi bylo řečeno, že už nebudu vybírat osoby, ale mám povinnost dávat to všem, kteří si přijdou.  Unikátnost této metody spočívá v tom, že v ní nesmíte mít žádný záměr, žádné chtění. Musíte naprosto potlačit svoje Ego. Pokud to nedokážete, nedějí se zázraky, ale „jen dobíjíte baterky“ skrze svoje ego. Pro náročnost a nutnost, aby učitel cítil jak  žák s energií pracuje a zda ego ovládá, se NIKDY NESMÍ BOŽÍ PEČEŤ PŘEDÁVAT DÁLKOVĚ. Pokud to tak někdo dělá, není to Boží pečeť ! Je to jeho ego. Běžně zažívám, že i lidé zkušení v léčitelství a mnoha metodách, jsou neskutečně nadšení zážitky, které mají nejen jako příjemce, ale také jako ten, který pečeť používá. Proto je to jedna z nejspirituálnějších technik, mohu-li takové slovo vůbec použít.   
Cena 2000 kč

26.ledna  HLOUBKOVÉ SEBEPOZNÁVÁNÍ A ODBLOKY  je technika diagnostická, co se týče blokujících archetypálních témat a zároveň nabízí snadné řešení, které se dá aplikovat kdekoliv a na kohokoliv, včetně dětí a zvířat. Po celý čas semináře budete pod mým dohledem (může se motat hlava atd. ) a pod mým odborným vedením. Naučíte se to velmi snadno a získáte tak nástroj, kterým si můžete změnit, či uzdravit celý život !  
Cena 1500 kč

8.-9. únor RSP RUŠENÍ SKRYTÝCH PROGRAMŮ je také už starší a velmi prověřená technika, která vychází z dynamické techniky a vzdáleně z EET (jiné body a jiný přístup, EET je v mnoha případech nepoužitelná a nevyhovující ). Techniku učím už několik let a cca deset let ji sama praktikuji s obrovskými a rychlými výsledky. Například ukázkově na kurzech cca do 15 minut odstraním hysterické reakce (fobii) z hadů, myší, pavouků atd. To jsou totiž věci, které lze na místě ukázat (mám všechna tato zvířata) a tak žáci vidí ten obrovský posun. U běžných terapií to probíhá tak, že klient má až smrtelné reakce (na stupnici 0-10, kdy 10 je stav „umřu“ začínáme s technikou a cca do půl hodiny klient NEVÍ co jsme řešili, necítí vůbec nic. Už nemá důvod). Výjimečnost této techniky je také v tom, že lze dělat DÁLKOVĚ . Žáci si na semináři ode mně tzv.kopírují do aury mou sílu, proto jim pak technika funguje také tak dobře.
Cena 2500 kč

29.únor – 1. březen ŠAMANSKÉ KONSTELACE jsou technikou naprosto úžasnou. Moje vedení, permanentní kontakt s duchy, kteří mi radí a ukazují kudy tečou energie a co se v nich děje, umožňuje ty nejhlubší zásahy. Po celou dobu mám dění pod kontrolou, zároveň je tento typ konstelací postaven na velmi otevřeném poli pro diskuse a vyjádření všech pocitů a nuancí. Lidé mohou svobodně vyjadřovat všechny postoje, pocity, vjemy a tím se dostáváme do hloubek, které na jiných typech konstelací nejsou možné. Terapeut zasahuje jen když je potřeba (když přijde rada od duchů kupříkladu). Další výhodou těchto konstelací je, že je sami duchové proměňují, takže když uznají, že role v níž člověk je už neslouží potřebnému posunu, změní jeho nastavení a promění jeho roli. Konstelace se tak stávají velmi pružnými a prožitkovými. Terapeut nic nebrzdí ! Tím se můžou všechny bloky a traumata uvolnit. Nejde o pouhé náhledy, jak se tomu děje jinde. Zde se jde od počátku až do úplného završení a vyřešení konstelace. Končí smírem, harmonií, vyrovnáním, pochopením, přijetím. U mnoha případů ještě probíhá zkouška, zda opravdu vše zafungovalo, zda to klient přijal i na vědomé úrovni, což je zásadní. Jen tak může být konstelace v harmonickém procesu.
KONSTELACE JSOU VŽDY OKAMŽITĚ ZAPLNĚNY (10-12 míst´) TAKŽE NEČEKEJTE S BLOKACÍ MÍSTA. MÍSTO ZABLOKUJI PO PŘIPSÁNÍ ČÁSTKY NA ÚČET. 3DENNÍ KONSTELACE – KVĚTNOVÉ – JSOU BONUSEM, TAKŽE MAJÍ PŘEDNOST TI, CO KE MNĚ JEZDÍ PRAVIDELNĚ.  A bohužel po čerstvé zkušenosti musím uvádět toto :  konstelaci si postaví každý ! a bude ostatním též k ruce, jako figura pro konstelaci. Čumilové co jen sedí a pomlouvají mě a ostatní účastníky, aniž by něco uměli a přispěli, tady nemají co dělat a bude jim nakopáno rovnou do zadku – bez vrácení peněz !!! Toto jsou vážné věci a nečarové tady nemají co dělat !
Cena 2000 kč (ani letos nemám v úmyslu zvedat cenu ) 

14.-15. březen REIKI SPECIÁL  2 v 1 a ANDĚLÉ není něčím výjimečným , alespoň co se mojí výuky týče. Reiki dělám aktivně hodiny denně už 25 let a učím ji od roku 2000. Sama jsem měla štěstí na výborného učitele, který neměl potřebu žákům lhát, že je nutné pro léčení dálkové podstupovat další a další semináře a učit se symboly. Vše učil v prvním stupni s lehkostí a přirozeností. Vždyť všechny energie se okamžitě šíří na dálku, Reiki není výjimkou. I obyčejná myšlenka jde bez vašeho záměru k tomu na koho myslíte. Reiki učím už roky jen individuálně, ale protože se mi uvolnily víkendy, rozhodla jsem se pro vás udělat prožitkový seminář se vším všudy.  Tedy základy Reiki , včetně teorie, která vysvětlí co to je, jak to funguje, co se ve vás děje, co v kosmu atd. (žádné mystické a falešné řeči, které mají jen vyvolat zdání „kvality“ Reiki. Jsem člověk kterému velmi záleží na praktičnosti a pravdě). Naučíte se diagnostikovat rukami bez dotyku a bezdotykově i dotykově působit. Dále působit na dálku, ale i do minulosti, budoucnosti atd.atd. Zkrátka komplexní kurz plus bonus – andělské léčení, které bylo svého času také velmi oblíbené a jsem si jistá, že je vždy obrovským přínosem pro léčitele. Součástí bude i praktická ukázka – vyzkoušíte si – léčení tibetskou mísou a dalšími nástroji léčitelů, například i nilským křížem (odlitek egyptského originálu).
Cena 3500 kč

28. březen ANDĚLSKÉ KONSTELACE info na vyžádání 
Cena 1500 kč

29.březen KARMICKÉ KONSTELACE info na vyžádání.
Cena 1500 kč
ABSOLVENTI OBOU DVOU DNÍ SLEVA NA 2000 KČ. 

4.duben NOVINKA A VÝJIMEČNÁ AKCE – KRESBA VLASTNÍHO ANDĚLA je seminář, kde si na skutečné plátno namalujete kvalitními barvami a uměleckými štětci, pod mým odborným vedením, svého vlastního anděla. V ceně je zapůjčení všech pomůcek včetně plátna. Anděla si samozřejmě odnesete domů 🙂 Pokud by se některý z žáků chtěl víc vyřádit a vytvořit kresbu v kombinaci s použitím různých jiných materiálů (lepení štrasu, krajek atd, i to bude k dispozici).  Prostě si to užijete a vytvoříte si nádherné dílo. Vůbec se nebojte, dokážete to ! Není to totiž vůbec těžké. Andělé vás u mě povedou, budou celou dobu přítomni. Po semináři požádáme o zasvěcení vašich obrazů
Cena 2500 kč

DALŠÍ SEMINÁŘE JAKO JE RTG ZRAK 18.-19.4, KONSTELACE PENÍZE A ÚSPĚCH 24.dubna-pátek, LSVJ 1.,2.,3.květen, 3 DENNÍ KONSTELACE ŠAMANSKÉ 8.,9.,10.květen, ZÁKLADY AUTOMATICKÉ PSYCHOGRAFIE 23.-24.květen, KARMICKO-KABALISTICKÁ NUMEROLOGIE MŘÍŽKA,   6.-7.červen, ŽENSKÁ SÍLA A MYSTIKA (ROD, LÉČENÍ, POTRATY atd) 13.-14.červen, ŠAMANIZMUS „po stromu světa“ 20-21-.červen – podrobně vypíšu později, nebo se můžete dotázat formou sms, či hovoru, případně messenger.

SEMINÁŘE OD PRÁZDNIN ZVEŘEJNÍM POZDĚJI, půjde o třídenní taroty, konstelace, asyrské léčení a masáž, stínová čísla, změnu kvantového pole, kabalu jména 1.část, a další. 

S jistotou už mohu říci, že bude :
12.-13. prosince ROZHOVOR S BOŽSTVÍM 
 je něco, co zde dělám jen já. Díky zasvěcení, které mi samo božství před lety dalo, dokážu božství plně vpustit do sebe a poskytnout mu své tělo. Jsem médium. Tak se božství spojí, skrze můj pohled do očí klienta, s jeho duší a začíná proces. Božství napřed říká co vidí a cítí. Otvírají se traumata, minulé životy, odhaluje účel života člověka, případně jeho původ. Mnohdy velmi zajímavý, neboť lidé, kteří se na setkání dostanou, jsou pečlivě vybráni a jsou to většinou výjimečné duše. Pak božství odstraňuje bloky, odvádí přivtělené duše (vymítání ), posouvá člověku hranice atd. Po této fázi se může člověk ptát – většinou už dostal na nevyslovené otázky odpověď v první fázi 🙂 Božství odpoví, doladí energie a sezení končí. Odpovídá se jen na to, co se týká vás. Soukromí vašeho okolí je pod ochranou.
1. skupina sobota 9-13 hod,   2. skupina sobota 15-19 hod
3.skupina neděle 9-13 hod. 4.skupina neděle 15-19 hod.
Cena 1000 kč    (další možnost před Vánoci 2021 ! ) 

 

ZÁLOHY NA SEMINÁŘE SE PLATÍ V PLNÉ VÝŠI CENY SEMINÁŘE !

ZÁLOHY JSOU NEVRATNÉ, POKUD ÚČAST ZRUŠÍ ZÁJEMCE. JSOU NEPŘENOSNÉ
NA JINÝ TERMÍN !!!

ZÁLOHY SE VRACÍ V PŘÍPADĚ, ŽE SEMINÁŘ ZRUŠÍ TERAPEUT z osobních důvodů nebo nedostatku žáků.