Individuální semináře ( výuka jednoho konkrétního kurzu, například REIKI, RSP, NUMEROLOGIE, KABALA….ATD),
vedu  v týdnu a to od 9.30hod do 15 hodin. Cena 3000kč
Platí se PŘEDEM a při neúčasti platba PROPADÁ !

Individuální seminář – kdy klient vyžaduje zvláštní péči, tedy nestandardní výuku
(TUTO MOŽNOST NAVRHUJI SAMA NA ZÁKLADĚ ROZHOVORU S KLIENTEM )
a moje terapeutické služby jako součást (pouze jako doplněk  ), vedu v týdnu od 9hod do 15hodin.
Cena 3000 kč. (s vyjímkou kurzů kde je třeba více lidí, či více času. Tam je cena a rozvrh dohodou)

Platí se PŘEDEM a při neúčasti platba PROPADÁ !
PROSÍM NEZAMĚŇUJTE S MOU CELODENNÍ PÉČÍ – diagnostika a terapie, kdy nejde o seminář ! Zde je cena 5000 kč.

Skupinové semináře – vedu o víkendech a to od 9 hodin do 15.30 hodin ( některé až do 20 hod )
podrobnosti najdete níže a samozřejmě můžete vznést dotaz, ideálně telefonicky

Semináře se odehrávají v Jihlavě, pokud přímo u semináře nebude uvedeno jinak.
Chalupa na Křemešníku bude využívána individuálně. Momentálně prochází úpravami,  které mají zajistit vaše pohodlí a co nejlepší duchovní zážitky. 


SEMINÁŘE 2019


12.-13.leden  ŽENSKÁ SÍLA A SPIRITUALITA  seminář o tom co je to být žena, jak poznat, když máte kontakt s vnitřním archetypem v pořádku a kdy je vztah narušený. Kolik archetypů vlastně ženu tvoří? Na semináři se bude pracovat s rodovými i vlastními traumaty (zneužívání, znásilnění, potraty, týrání, úmrtí dětí, potlačení spirituality atd.) a to formou terapií a rituálů. Pronikneme do pomocných témat – esence, polodrahokamy, byliny. Otevřeme témata jako například : co žena bez dělohy? nebo Ženy a rakovina, proč? a mnoho dalšího. Nahlédneme do psychosomatiky ženských orgánů a důvodů,proč jsou nemocné a nefungují. Součástí kurzu je můj originální způsob jak vás napojit na předkyni, která vás pak povede ve spirituálním světě. Seminář vás posune blíže k sobě a svojí síle.
Počet míst omezen  MOMENTÁLNĚ PLNO, ALE BERU NÁHRADNICE
Cena 2500kč

 

9.-10. únor  ŠAMANSKÉ KONSTELACE PLNĚ OBSAZENO další termín 13.-14.duben víkend

 

16.-17. březen  AUTOMATICKÁ KRESBA A INTUITIVNÍ MALBA jsou dva semináře dohromady. Naučíte se mnoho mých osobních , ale i obecně užívaných technik na jednoduché zakreslení (diagnostiku) čaker, bloků, nemocných míst. Postupně proniknete do složitější diagnostiky aurických vrstev, duše, vnitřního dítěte atd. až k finálním technikám duchovního léčení tzv. rychloobraz a také intuitivní malba. KURZ JE NAPROSTO VHODNÝ PRO NEMALÍŘE ! Nebudeme malovat portréty, ale energie a na to je dobré mít hlavu bez naučených technik umělecké malby !! Takže pokud neumíte malovat, buďte vítání o to víc :-)))
Sebou A5 a A4 tvrdé čtvrtky (skicáky), pevnou podložku s klipsou,  verzatilku – nutná !!! a mnoho dalších barev jako jsou pastelky, gelovky, kvalitní voskovky, olejové křídy (jen olejové prosím) atd., Doporučuji koupit si velkou sadu pastelek a k tomu černý lihový tenký fix – popíšete si co která znamená !!  Sama vám půjčím další věci a ukážu jak je použít.  Hlavně čím víc barev tím větší využití.
Cena 3000 kč.

 

6.-7. duben  RSP  RUŠENÍ SKRYTÝCH PROGRAMŮ je naprosto unikátní technika v jejímž počátku bylo EFT a šamanská metoda z Havaje. Mou osobní praxí jsem techniku vypracovala k dokonalosti a zjednodušila, takže se jí mohou naučit i děti. Metoda je vhodná na fyzické, duševní, ale i duchovní léčení a řešení bloků !! Úžasné je, že sama vyplavuje k povrchu věci o kterých nevíte, vaše podvědomí vám je samo nabídne. Tím se čistí ty nejzásadnější skryté programy a bloky. Technikou jsem schopná do 15 minut odstranit těžké fobie (mnohokrát předvedeno na kurzech i přednáškách). Naučte se jak sobě i blízkým (či klientům) odpomoci od traumat a bolestí těla i ducha. Metodu lze aplikovat i na dálku !!!
Cena 3000 kč

 

13.-14. duben ŠAMANSKÉ KONSTELACE jsou technikou naprosto úžasnou. Moje vedení, permanentní kontakt s duchy, kteří mi radí a ukazují kudy tečou energie a co se v nich děje, umožňuje ty nejhlubší zásahy. Po celou dobu mám dění pod kontrolou, zároveň je tento typ konstelací postaven na velmi otevřeném poli pro diskuse a vyjádření všech pocitů a nuancí. Lidé mohou svobodně vyjadřovat všechny postoje, pocity, vjemy a tím se dostáváme do hloubek, které na jiných typech konstelací nejsou možné. Terapeut zasahuje jen když je potřeba (když přijde rada od duchů kupříkladu). Další výhodou těchto konstelací je, že je sami duchové proměňují, takže když uznají, že role v níž člověk je už neslouží potřebnému posunu, změní jeho nastavení a promění jeho roli. Konstelace se tak stávají velmi pružnými a prožitkovými. Terapeut nic nebrzdí ! Tím se můžou všechny bloky a traumata uvolnit. Nejde o pouhé náhledy, jak se tomu děje jinde. Zde se jde od počátku až do úplného završení a vyřešení konstelace. Končí smírem, harmonií, vyrovnáním, pochopením, přijetím. U mnoha případů ještě probíhá zkouška, zda opravdu vše zafungovalo, zda to klient přijal i na vědomé úrovni, což je zásadní. Jen tak může být konstelace v harmonickém procesu.
KONSTELACE JSOU VŽDY OKAMŽITĚ ZAPLNĚNY (10-12 míst´) TAKŽE NEČEKEJTE S BLOKACÍ MÍSTA. NIKDY NEOBSAZUJI DALŠÍ TERMÍNY, DOKUD NEPROBĚHNOU NEJBLIŽŠÍ KONSTELACE.
Cena 2000 kč

 

4. květen  ASYRSKÉ LÉČENÍ (tisíce let stará technika )   je jedna z nejstarších léčitelských technik a postupů, která umožňuje opravdu velké zásahy do hmoty těla, ale i na duševní a duchovní úroveň. Geneticky (testy firmy Genomac) pocházím z Asýrie a její oblasti a asi proto je mi technika tak blízká a natolik se otevřela, že jsem jí rozšířila i o léčení na dálku, což původně neměla umožňovat. Techniku proslavila Džuna Davitašvili, jenž byla hlavním léčitelem Brežněva a přezdívali jí reinkarnovaný Rasputin. Metoda je jednoduchá, snadno osvojitelná. Při kurzech se často žáci dostávají až do transu, jak je energie silná. Popovídáme si také něco o energetickém systému člověka a další důležité věci, jako jsou postoje a přístupy. Kurz tvoří 95 procent praxe !
Cena 2500 kč. ( kopie postupů v ceně )

5. květen BOŽÍ PEČEŤ je moje technika, zasvěcení, které jsem přímo od božství obdržela před lety,abych jí šířila, jako přípravu na novou dobu.Ta doba je už tady a vy můžete využít další dary, které jsem obdržela.  Boží pečeť 
je seminář s úplně jiným základem, než jste u léčitelství zvyklí. Zde musí ego ustoupit naprosto do pozadí. Čím více ustoupí, tím větší zázraky se dějí. Na semináři vás naučím jak do sebe necháte vstoupit samotné božství a jak se mu pokorně odevzdáte. V tu chvíli začíná božství využívat vaše tělo k léčení a rozpohybuje ho. Je to velmi prožitkové. Ráda bych popsala pocity, které má člověk, když cítí, jak se „to“ děje samo, on je součástí něčeho velkého, součástí Celku , plyne a je naplněn božstvím, svátostí. Božství v tomto případě zasahuje do úrovní, do nichž by se léčitel nikdy nedostal ! Technika funguje i na dálku.
Cena 2000 kč

 

1.-2. červen ŠAMANSKÉ KONSTELACE jsou technikou naprosto úžasnou. Moje vedení, permanentní kontakt s duchy, kteří mi radí a ukazují kudy tečou energie a co se v nich děje, umožňuje ty nejhlubší zásahy. Po celou dobu mám dění pod kontrolou, zároveň je tento typ konstelací postaven na velmi otevřeném poli pro diskuse a vyjádření všech pocitů a nuancí. Lidé mohou svobodně vyjadřovat všechny postoje, pocity, vjemy a tím se dostáváme do hloubek, které na jiných typech konstelací nejsou možné. Terapeut zasahuje jen když je potřeba (když přijde rada od duchů kupříkladu). Další výhodou těchto konstelací je, že je sami duchové proměňují, takže když uznají, že role v níž člověk je už neslouží potřebnému posunu, změní jeho nastavení a promění jeho roli. Konstelace se tak stávají velmi pružnými a prožitkovými. Terapeut nic nebrzdí ! Tím se můžou všechny bloky a traumata uvolnit. Nejde o pouhé náhledy, jak se tomu děje jinde. Zde se jde od počátku až do úplného završení a vyřešení konstelace. Končí smírem, harmonií, vyrovnáním, pochopením, přijetím. U mnoha případů ještě probíhá zkouška, zda opravdu vše zafungovalo, zda to klient přijal i na vědomé úrovni, což je zásadní. Jen tak může být konstelace v harmonickém procesu.
KONSTELACE JSOU VŽDY OKAMŽITĚ ZAPLNĚNY (10-12 míst´) TAKŽE NEČEKEJTE S BLOKACÍ MÍSTA. NIKDY NEOBSAZUJI DALŠÍ TERMÍNY, DOKUD NEPROBĚHNOU NEJBLIŽŠÍ KONSTELACE.
Cena 2000 kč

 

8.-9. červen ŠAMANIZMUS SNĚNÍ NAGUALŮ momentálně obsazeno skupinou, která byla v roce 2018 na šamanizmu 1. 

15.- 16. červen  TAROT POD LUPOU aneb TAROT NEJEN PRO ZAČÁTEČNÍKY  je kurzem nejen věštění ! Znalost tarotu, jeho pochopení, všech archetypálních sil a informací v něm uložených, vede člověka k hlubokému sebepoznání a studiu psychologie v praxi, nikoliv v mrtvé teorii. Prací s tarotem se rozvíjí jasnovidnost, jasnocítění a jasnovědění !!! Dochází k spontánnímu řešení vnitřních konfliktů a bloků. Jde tedy o metodu s níž se posunete nejdále. Na tomto semináři se nebudete biflovat významy, ale naučíte se jak se s tarotem spojit, jak dostat potřebné informace z jakýchkoliv karet. Moje vedení je v tomto případě lehkým směřováním u něhož se s žáky dělím o praktické zkušenosti.
Na seminář je třeba přijít s kvalitními a vhodnými kartami (žádné od Doreen Virtue ad) takže se před kurzem zavčas ozvěte, abych vám poradila. Také je možné na semináři pracovat s některým z mých tarotů.
Další výhodou tohoto kurzu je, že vlastním cca 60 tarotů, s nimiž pracuji. Takže na semináři programuji archetypální významy žákům i tím, že vidí více karet s různým pojetím tématu. Tak se vjem jejich vlastní karty opět prohlubuje. S kartami se neučíme věštit, ale žít a souznít. 🙂 Na semináři učím techniky výkladu z praxe, nikoliv ty, které najdete ve všech knihách. Moje metody jsou pružné a vypovídají mnohem více ,než obvyklé „obrazce“ jako je keltský kříž a ostatní. Ráda se dělím o svou praxi a znalosti, pro vaše dobro a prožitky. 🙂 Nic není tajemství.
Cena 3000 kč

 

5.-6.-7.červenec TŘÍDENNÍ KURZ LSVJ – LÉČENÍ SKRZE VYŠŠÍ JÁ (moje technika a tabulky) je jedna z nejoblíbenějších metod práce s kyvadlem. Je vám k dispozici cca 70 tabulek mnou vypracovaných, postavených opět na praxi a potřebách v životě. Kyvadlem se  v tomto případě nejen testuje ANO A NE, ale co je nejdůležitější, kyvadlem se rovnou věci čistí, řeší, aplikuje, odblokovává, přeprogramovává atd. Zasahuje se do všech úrovní a životů, čistí se minulost i budoucnost, hledají se příčiny, navrhuje léčba a řešení. Je to nejuniverzálnější technika, kterou jakmile se naučíte,už nebudete chtít dělat nic jiného (nebo jen okrajově) protože zjistíte, že s tímto kyvadlem máte v ruce VŠECHNO.  Pozor ! Seminář je velmi prožitkový, praxe je cca 95 procent času ! Do toho vysvětluji témata, zasahuje se opravdu hluboko. Takže není vhodné pro lidi, kteří ještě nedělají žádné metody a neznají aspoň základ práce s energiemi (co jsou duchové, čakry, minulé životy).
Součástí semináře jsou rozsáhlá skripta a celá sada tabulek , to vše v ceně semináře. Kyvadlo si přinesete svoje, nebo vám na míru vyrobím (otázka cca 5 minut). Využijte vyjímečnou možnost tento kurz absolvovat po čas tří dní ! Naučíte se mnohem víc, než bylo možné na předchozích kurzech. Určitě se podělím i o tabulky, které nejsou běžnou součástí semináře a můžeme si udělat večerní meditace, či rituály na uvolnění. 🙂
Cena 4500 kč

 

11.-12. červenec (čtvrtek a pátek ) ŠAMANSKÉ KONSTELACE jsou technikou naprosto úžasnou. Moje vedení, permanentní kontakt s duchy, kteří mi radí a ukazují kudy tečou energie a co se v nich děje, umožňuje ty nejhlubší zásahy. Po celou dobu mám dění pod kontrolou, zároveň je tento typ konstelací postaven na velmi otevřeném poli pro diskuse a vyjádření všech pocitů a nuancí. Lidé mohou svobodně vyjadřovat všechny postoje, pocity, vjemy a tím se dostáváme do hloubek, které na jiných typech konstelací nejsou možné. Terapeut zasahuje jen když je potřeba (když přijde rada od duchů kupříkladu). Další výhodou těchto konstelací je, že je sami duchové proměňují, takže když uznají, že role v níž člověk je už neslouží potřebnému posunu, změní jeho nastavení a promění jeho roli. Konstelace se tak stávají velmi pružnými a prožitkovými. Terapeut nic nebrzdí ! Tím se můžou všechny bloky a traumata uvolnit. Nejde o pouhé náhledy, jak se tomu děje jinde. Zde se jde od počátku až do úplného završení a vyřešení konstelace. Končí smírem, harmonií, vyrovnáním, pochopením, přijetím. U mnoha případů ještě probíhá zkouška, zda opravdu vše zafungovalo, zda to klient přijal i na vědomé úrovni, což je zásadní. Jen tak může být konstelace v harmonickém procesu.
KONSTELACE JSOU VŽDY OKAMŽITĚ ZAPLNĚNY (10-12 míst´) TAKŽE NEČEKEJTE S BLOKACÍ MÍSTA. NIKDY NEOBSAZUJI DALŠÍ TERMÍNY, DOKUD NEPROBĚHNOU NEJBLIŽŠÍ KONSTELACE.
Cena 2000 kč

20.-21.červenec ŠAMANIZMUS (základy) je seminář, na němž vás provedu světem šamanizmu. Jeho filozofií, která předčí všechny dnešní duchovní přístupy a metody (ačkoliv, nebo právě protože z šamanizmu vše pochází). Dostanete se k základu, k pochopení toho jak fungují energie, duchové a všechny ostatní síly – i ty ve vás. Získáte zvířecího spojence -totemové alter ego – pak další spojence z říše duchů a šamanů. Naučíte se základní metody a kdo bude chtít, může absolvovat RAPÉ rituál. Povíme si a prakticky ukážeme vykuřování a různá vykuřovadla, šamanské předměty síly, a budete používat různé šamanské hudební nástroje.
Každá skupinka má jinou energii a podle té se seminář utváří. Šamanizmus je totiž v základu o improvizaci, nic není pevně dané ! O to je to větší sranda a prožitek. Buďte u mě vítáni , bude to jízda. (pokud se na jaře povede zařídit wc u chalupy, mohl by být seminář tam. Duchové jsou sice trochu proti, chtějí aby to bylo místo mého klidu a soukromí, ale zkusím je ukecat. Je to přeci jen Křemešník, místo přeplněné duchy a silami přírody 🙂
Cena 2500 kč

3.-4. srpen  ponecháno na seminář, který bude nejvíc žádaný

 

17.-18. srpen  KABALA NUMEROLOGICKÉ MŘÍŽKY je moje vlastní  pojetí práce s datem narození. Mřížka je sice „standardní“, ale práce s čísli už uplně ne. Za více jak dvacet let hloubkové práce a to nejen s čísli, ale i kabalou, jsem vychannelovala významy více jak 48 obrazců, které se v mřížce objevují  a v praxi je podrobila srovnání se skutečností. Také jsem celou tu dobu sbírala postupy z oblasti Číny, Tibetu ad. a z toho vznikl díky mojí praxi v poradně ucelený komplex. Na semináři budeme pracovat se spoustou datumů známých osobností, tak i s vaší rodinou a vámi. Tak zjistíte, jak údaje perfektně sedí. Z kabalistické mřížky  můžete zjistit věci, které lidé tají (získáváme je pro práci s daným člověkem, ne proto abychom strkali nosík kam nemáme) a které o sobě ani neví – a měli by vědět. Smrt, ohrožení, úspěch, vztahy, zdraví………..všechno. Seminář je nabitý informacemi, nezastavíte se a vaše tužky také ne 🙂
Cena 2500 kč

Od září plánuji ( a časem sem i vložím) ZMĚNA KVANTOVÉHO POLE, KARMICKO-KABALISTICKÁ NUMEROLOGIE JMÉNA, DVOJE KONSTELACE, RENTGENOVÝ ZRAK A MENTÁLNÍ CHIRURGIE, A ROZHOVORY S BOŽSTVÍM. Změna vyhrazena.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

ZÁLOHY NA SEMINÁŘE SE PLATÍ V PLNÉ VÝŠI CENY SEMINÁŘE !

ZÁLOHY JSOU NEVRATNÉ, POKUD ÚČAST ZRUŠÍ ZÁJEMCE. JSOU NEPŘENOSNÉ
NA JINÝ TERMÍN !!!

ZÁLOHY SE VRACÍ V PŘÍPADĚ, ŽE SEMINÁŘ ZRUŠÍ TERAPEUT z osobních důvodů nebo nedostatku žáků.