Tento seminář je rozdělen na 22 částí /fází, stejně jako Velká arkána. Vždy obdržíte část výuky (úkol), přičemž se od vás očekává aktivní přístup k výuce. Na zvládnutí výuky máte vždy týden až 14 dní ( dle dohody lze prodloužit), poté napíšete jak jste splnili své úkoly a jak vám to šlo. Možno je spolu po telefonu :zavolám, mám neomezený tarif, nebo po emailu. Výuka lze zkrátit tím, že některé úkoly spojím dohromady (dle vašich časových a dalších možností). Často intuitivně fáze spojuji podle toho, jak to cítím.
Já mám 14 dní na zpracování a odpověď !!

Při semináři nám jde o to, abyste pochopili každou kartu zvlášť, jako individuální osobnost a situaci, včetně hlubších konceptů, které vedou ke kvalitnímu výkladu a rozvoji takových schopností, jako je jasnovidnost. Naučíte se do karet nahlížet a nikoliv „šprtat“ významy z knih, které se často ani neshodují a navíc, nemusí naprosto souhlasit s vaším originálním ( např.zahraničním) tarotem.

 

Pracovat budeme s celým tarotem, tedy se 78 kartami. Naučíte se porozumět všem jejich aspektům, včetně těch negativních. Váš výklad tak bude maximálně výpravný.Pokud jste obzvláště nadaný žák, nebo máte dostatek času, lze kurz zkrátit na polovinu. Je třeba počítat s potřebným časem na zpracování odpovědí. Ze začátku se může zdát kurz lehkým, ovšem postupně tzv.přitvrdíme, úkoly narostou a prohloubí se také vaše práce s nimi.  Já vaše výsledky doplním svými poznámkami, co se praxe týče, tak, abyste rozšířili své vnímání na vícero pohledů. Tak se také budete učit.

Cena semináře je 3.500 kč

Žák může,ale nemusí využít mou nabídku tarotů z Itálie a USA.