ENTEISTICKÁ SPIRITUÁLNÍ ŠKOLIČKA DHARMA (výuka Jihlava)

Lidé se mě ptají proč „školička“, proč ne škola,centrum -někdy to taky použiji pokud dovolíte :-*

Tady je odpověď :

Protože kolem toho nechci dělat humbuk jak je zvykem. Nejsem tu pro kašpárky, ale pro práci 🙂 Pokud někdo ztratí zájem jen proto, že „školička“ mu nepřijde dost hóch, nemá u mě co dělat !

Říkejme jí školička, škola, setkání, ášram, chrám učení………….nezmění to nic na tom, že budete na sobě muset zapracovat 😉

Enteistická znamená, škola v níž hlavním přesvědčením je , že bůh je nekonečná inteligence, existující ve všem a oživující vše od atomu až po hvězdy. Všechny formy energie jsou entitami s nimiž lze snadno navázat kontakt. Stejný přístup k „duchovnu“ má i starobylé a nejpůvodnější učení – šamanizmus.
Dharma je hledání a konání své věci, sloužení věci pravdy, závazek plnit svůj úkol – a o ten nám ve školičce také půjde.

„ŠKOLNÍ“ ROK 2020

NABÍRÁM NOVÉ ŽÁKY DO  ŠKOLY  !

ŠKOLU začínáme od ledna  ,

jeden víkend v měsíci se budeme scházet k výuce

ZÁVAZNÉ A KONEČNÉ PŘIHLÁŠKY DO ZÁKL.ŠKOLY VČ.ZÁLOHY

1500 KČ DO POLOVINY LISTOPADU 2019

TERMÍNY VÝUKY ZÁKLADNÍ ŠKOLA : termíny se domlouvají se žáky na konkrétní data, rok dopředu.

ŠKOLNÉ a DALŠÍ PODMÍNKY – ZÁKLADNÍ ŠKOLA

Školné….2000 KČ každý víkend  ( součástí jsou i různé přednášky externích lektorů, ale velmi sporadicky. 99% výuky a terapií vedu osobně, aby byla zachována kvalita)

ZÁLOHA : 5000 KČ ( 3000kč se platí při přihlášce,zbytek v lednu)  Ze zálohy strhávám 1500 kč při chybění při výuce.

ŠKOLA je koncipována na 3 roky, na žádost žáků lze prodloužit o rok.

Záloha propadá pokud žák docházku ukončí, nebo do školy nenastoupí.

Záloha propadá, pokud se žák více jak 2x nezúčastní. Je vyloučen. Jsem ochotna

k této situaci přistoupit i individuálně a to tak, že složí novou zálohu, do plné výše.

Při každém chybění (nemoc) ze zálohy propadá 1500kč. Tuto částku žák doplatí při další výuce.

Zálohy jsou na oficiálním účtě, aby byla přesná kontrola kdy se částka strhávala a proč.
Záloha 5000kč se vrací poslední víkend v roce a to v PLNÉ MÍŘE (takže budete mít našporováno na dárky,nebo si zálohu přesunete na další rok- když budete pokračovat)

Samozřejmě, že si žák může zaplatit školné naráz, tak jak to je v jiných duchovních školách. Tj.20000 kč. Ostatní podmínky se tím nemění.

Osobuji si právo školu zrušit, jestliže se více jak 2x výuky zůčastní menší počet žáků, než jsou 3 osoby. V tonto případě zálohy propadnou bez ohledu na individuální přístup k docházce. Nebo zrušit školu, pokud se sníží počet pod 5 žáků.

Pokud by taková situace nastala, je samozřejmě možno – s přihlédnutím na individuální docházku -zálohu využít jako platbu v některém z mých seminářů ( bez nároku na slevy pro žáky) , nebo na nákup zboží v této hodnotě.

Studenti jsou vedeni ke spolupráci nejen ve škole, ale i mimo výuku. Má se zato, že bude skupina aktivně spolupracovat. Stmelení kolektivu může probíhat na facebooku, kde bude založena zvláštní stránka pro školu Dharma. Jestli-že mají žáci o školu zájem, pak jsou v kontaktu právě proto, aby zajistili její chod ( a nestalo se, že jich většina nepřijde).

DŮLEŽITÉ INFORMACE PRO ŠKOLU

Uzávěrka přihlášek je 15.prosince

Jestli-že se vám zdají podmínky přísné, vězte, že je to tak jen pro vaše dobro. Práce ve skupině je důležitá a tvarovat skupinu ze 2-4 osob nelze. Naším cílem, je stmelit nejen kolektiv – vaše osobnosti – ale hlavně energie. Také proto nepřijímáme v průběhu roku další žáky. Od prvního víkendu budete pracovat na sobě, svých stínech a silných stránkách, odhalí se mnoho z nevyřešených témat – a vyřeší se. Proto je nutné, aby byl dostatečný počet žáků ( např. nutný pro konstelace). Program připravuji dopředu a musím vědět s jakým počtem žáků mohu počítat.

Pro neustálou neúčast a docházku pouhých 2 osob  jsem byla nucena v minulosti zrušit třídu Serafínů. Což bylo jistě nepříjemné i pro ty, kteří docházeli pravidelně. Jen proto jsou od roku 2013 podmínky „tvrdší“.  Předpokládám, že se přihlásí pouze ti zájemci,  kteří na sobě opravdu chtějí pracovat a ne se pouze občas pobavit………..očekávám zodpovědnost, která je v duchovní práci na prvním místě, samozřejmě.

Proto prosím zvažte svou účast – své důvody proč chcete školu absolvovat.

Děkuji

POČET ŽÁKŮ VE TŘÍDĚ : 8 – 11

VŽDY PO SKONČENÍ VÝUKY JE MOŽNO – PO PŘEDCHOZÍ DOMLUVĚ – ABSOLVOVAT INDIVIDUÁLNÍ SEZENÍ V MOJÍ PORADNĚ. JAK SE VŠAK STALO ZVYKEM, VŠE SE ŘEŠÍ VE SKUPINĚ A TŘÍDA JE Z TOHO NADŠENÁ . PŘEDCHOZÍ TŘÍDY SE STMELILY JAKO RODINA A KMEN A VŠE SPOLU PROŽÍVALY-PROŽÍVAJÍ NAPROSTO ÚŽASNĚ A S LÁSKOU.

 

NA CO SE MŮŽETE V ZÁKLADNÍ ŠKOLE TĚŠIT

ZÁKLADNÍ MYŠLENKA JEST : umožnit vám prací na vašich tématech snadný průběh osobního růstu, naučit vás vše co ovládám já, plus aktivace vaší cesty správným směrem tak, aby se vám otevřely vaše vlastní schopnosti !

Těsit se můžete na:

KONSTELACE VŠEHO DRUHU – ZAMĚŘENÉ HLAVNĚ NA OČIŠTĚNÍ OD RODOVÝCH ZÁTĚŽÍ               A NÁSLEDNĚ NA SROVNÁNÍ VŠECH DUCHOVNÍCH TÉMAT – DUŠE, DUCHOVNO, TEMNOTA KONTRA SVĚTLO, ANDĚLÉ, OTEVÍRÁNÍ SCHOPNOSTÍ…………..A MNOHO DALŠÍHO.

NA MÍSTĚ PRVNÍM BUDOU ŠAMANSKÉ KONSTELACE.

PROTOŽE JSOU KONSTELACE JEDNOU Z NEJSILNĚJŠÍCH METOD JAK VĚCI VYŘEŠIT, BUDEME JE VELMI ČASTO DĚLAT.

(velmi se to osvědčilo u Cherubínů, kteří své „kolegy“ znatelně předčili, zdárně ukončili 4letou výuku – sami chodili rok navíc – a dnes jsou plnohodnotými terapeuty. )

LÉČITELSKÉ TECHNIKY JAKO JE ASYRSKÉ LÉČENÍ APOD. TYTO BUDU VYUČOVAT POUZE POKUD UZNÁM, ŽE JSTE PŘIPRAVENÍ. TO SAMOZŘEJMĚ ZÁLEŽÍ NA MÍŘE ZPRACOVANÝCH TÉMAT A VAŠÍ DOCHÁZCE.

POCHOPÍTE SAMI SEBE SKRZ NUMEROLOGII, KARMALOGII, ASTROLOGII AD. – začneme datumem narození, zvířecí magií , rozborem jména   ad.

 

ČEKAJÍ VÁS SPIRITUÁLNÍ TESTY

SPOUSTA HLOUBKOVÝCH MEDITACÍ NA PRÁCI S VNITŘNÍMI STÍNY A SVĚTLEM

SOUČÁSTÍ VÝUKY BUDE PSYCHOTRONIKA A NÁSTROJE K JEJÍMU ROZVOJI , REIKI, SHAMBALLA, RASHEEBA,ATD.

ČEKAJÍ VÁS I ŠAMANSKÉ TECHNIKY

NAUČÍTE SE PRÁCI S TAROTEM A SYMBOLIKOU – výuku tarotu vedu do hloubky, ne proto, abyste poté vykládali karty druhým, ale aby došlo k mnoha odblokům vašich problémů – tak tarot totiž působí. Rozvíjí vaší osobnost, moudrost, intuici – a tím i paranormální schopnosti.

OSVOJÍTE SI KYVADLO, NAPŘED V ZÁKLADNÍM UŽITÍ A POZDĚJI V TOM NEJPROFESNĚJŠÍM

NAUČÍTE SE KOMUNIKOVAT S DUCHY, ANDĚLY………….Z ČEHOŽ PLYNE CHANNELINGOVÉ SPOJENÍ
Povedu vás k samostatnosti a pochopení všech duchovních zákonů.

ČEHO SE NEMUSÍTE BÁT

1) NEZTRÁCÍM ČAS STRAŠENÍM RŮZNÝMI KONSPIRAČNÍMI TEORIEMI,

TÍM SE TATO ŠKOLA PODSTATNĚ LIŠÍ OD OSTATNÍCH „DUCHOVNÍCH“ ŠKOL.

MOU SNAHOU JE ŠÍŘIT POZITIVNÍ ENERGII DO KOLEKTIVNÍHO NEVĚDOMÍ, POZITIVNÍ MYŠLENÍ KE VŠEM LIDEM, JENOM TAK NÁS ČEKÁ VŠECHNY HEZKÁ BUDOUCNOST – A VLASTNĚ I PŘÍTOMNOST.

2) VE ŠKOLE SE NIKDO NEPOVYŠUJE, NEBUDEME SE ZDE SETKÁVAT ZA ÚČELEM VYTAHOVÁNÍ SE.

HLAVNÍ MYŠLENKOU JE POMÁHAT SI V OČIŠTĚNÍ OD STÍNOVÝCH TÉMAT, ZVEDNUTÍ OSOBNÍ ENERGIE TVRDOU PRACÍ A SPOLUPRACÍ

3) DO VÝUKY ŽÁCI NEBUDOU ZATAHOVAT VŠELIJAKÁ „ZASVĚCENÍ“

– MOU SNAHOU JE OCHRAŇOVAT CELOU SKUPINU PŘED POVRCHNÍM DUCHOVNEM,KTERÉHO JE VŠUDE HABAKUK. VŠE CO DOKÁŽETE BUDE VÝSLEDKEM VAŠÍ PRÁCE – A TO JE NÁDHERA.

4) JSEM VŠAK OTEVŘENA PŘEDNÁŠCE O JAKÉKOLIV METODĚ – POKUD S TÍM BUDOU OSTATNÍ ŽÁCI SOUHLASIT !!!

5) NEJSEM GURU, NESNÁŠÍM GURU A NEMÁM ČAS NA TO BÝT PRO NĚKOHO GURU :-)))

CO UČÍM TO MÁM Z  DLOUHOLETÉ PRAXE. NÁZOR ŘÍKÁM OTEVŘENĚ –

A NÁZORY DRUHÝCH TAKÉ PŘJÍMÁM. JSEM OTEVŘENÁ DISKUZÍM . MOU SNAHOU JE , ABYSTE BYLI SAMOSTATNÍ A ABYSTE PŘEVZALI ODPOVĚDNOST ZA SVŮJ ŽIVOT.

 

6)ŠKOLA JE VHODNÁ I PRO ÚPLNÉ ZAČÁTEČNÍKY – PROTOŽE VŠICHNI HEZKY ZAČNEME OD ZAČÁTKU – HLAVNĚ OD TĚCH ZAČÁTKŮ, KTERÉ VŠICHNI VĚTŠINOU PŘESKOČÍ (HLAVNĚ REIKISTÉ) :-))))

7) TITULY NECHAJÍ ŽÁCI ZA DVEŘMI

další info uvedu co nejdříve :-)))))

 

* při odřeknutí účasti méně než  2 měsíce před zahájením školy, nebo při jejím průběhu, propadá celá záloha ve prospěch lektora. A to z toho důvodu, že je tato záloha uzavřením smlouvy o celoroční účasti. Pracujeme jako skupina a jako takoví udržujeme vzájemně energie. Odstoupení ze školy naruší celý její řád a průběh a může značně ohrozit výuku ( konstelace, práce v párech apod. )

Taktéž nepřibíráme nováčky v průběhu školního roku, aby se nenarušila soudržnost skupiny.

Děkuji za pochopení. Taisha

 

PODROBNÉ INFO K ZAČÁTKU ŠKOLY
SOBOTA i NEDĚLE    9.30 – 16 HODIN (čas se často mění dle potřeby od 9hod do 17hod

OBĚD projednáme na prvním setkání, možnost svačin,

objednání pizzy, či zajít do blízké restaurace.

SEBOU VZÍT : pohodlné oblečení, teplé ponožky na nožky neb

v ášramu chodíme bosky. Dále sešit na zápisky, hojně kapesníků.

Máte-li mazlící kamínky apod.můžete si je vzít sebou samozřejmě.

POSKYTUJI čaje, kafe. K dispozici je malá kuchyňka s varnou

konvicí, hrnky a dalšími potřebnostmi.