TECHNIKY DOTYKOVÉ – TECHNIKY VYŤUKÁVACÍ

Za posledních pár let jsem měla možnost zpracovat při své praxi několik vyťukávacích metod. Mezi ty nejznámější patří EFT, DYNAMICKÁ LÉČBA Z HAVAJE a jako poslední v řadě EFT NOVÁ – ZRYCHLENÁ VERZE od autora klasického EFT.

Při praxi jsem tyto techniky propojila s působením na podvědomí filipínskou metodou, body jsem už dávno před zrychlenou formou EFT upravila – podle japonské techniky Džin šin džutsu. A vše jsem doplnila technikou hoóponopono.

 

Techniku jsem pracovně nazvala RSP – RUŠENÍ SKRYTÝCH PROGRAMŮ. Vyzkoušela jsem ji hojně nejen na sobě a své rodině, ale i na velkém množství svých klientů. Všichni zaznamenávali rychlé řešení svých problémů, většinou už po prvním sezení a to přímo při něm.

 

Tato technika je JEDNODUCHÁ, zvládne ji každý i děti. Je RYCHLÁ, výsledky se dostavují již do 15 minut !

Nevyžaduje žádný dlouhý tréning na to, abyste někomu pomohli. Nevyžaduje více víkendů na zaučení.

Vypracovala jsem ji tak, že můžete řešit problémy svých dětí na sobě ! Např. když máte kojence, nebo dítě spí a nechcete ho budit.

 

Technikou RSP můžete řešit

 FYZICKÉ NEMOCI

 PSYCHICKÉ PROBLÉMY

MENTÁLNÍ POTÍŽE – PŘEPROGRAMOVÁNÍ, ZBAVENÍ BLOKŮ, FÓBIÍ APOD.

DUCHOVNÍ OTÁZKY – odblok např. různých schopností, řešení  min.životů

VZTAHY

 

VEDENÍ DUCHY

Už týdny mě duchové vedou noc co noc a přinášejí mi nové způsoby léčby. V posledních dnech mě nutí řešit každou noc těžké bloky a karmická témata zde zmíněnou technikou – ale – protože je to ve stavu transu, naučili mě jak používat RSP bez ťukání. Vzniká tak každým dnem mnohem hlubší a zajímavější postup, který je, ale velmi jednoduchý ! A to je na tom úžasné. Je to kombinace jistých šamanských technik karmického léčení a RSP. Je vidět, že chtějí vyšší síly, aby byl seminář ještě zajímavější a dokonalejší – takže se dnes už těším na jeho konečnou podobu. Každé ráno se budím s úžasným nadšením a eufórií po tom, co jsem zažila při léčbě v noci . A už se těším jak vám to všecho předám.

 

RSP miluji , protože ji mám neustále při ruce, „vyťukávám“ si i v noci, když se vzbudím a uvědomím si nějaký problém. Vyřešila jsem si tím – v poslední době co pamatuji – těžký blok v krku z minulého života, kdy jsem celá leta trpěla lanem omotaným kolem něj – nezabraly regrese, reintegrační léčení E. Pearla, kyvadlo, klasické EFT.

Odstranila jsem spirituální blok bránící mi přijetí všeho moudra a schopností, které ke mně vysílali mí předci.Okamžitě to začalo fungovat a to tak, že mi nepřeskočilo 🙂 Fajn si to tam taky naprogramovat.

Vyčistila jsem si bolavá záda, když jsem se nemohla ani hnout.

Dokonce jsem uvolnila zablokovanou křížovou oblast zad příteli, který se mohl po 15 minutách normálně hýbat – předtím řval bolestí a já si říkala, že vyhozenou plotýnku nesrovnám jen mluvením a ťukáním. Srovnala :-)))

Odblokovala jsem staré úzkostné strachy spojené s těžkou životní situací apod.

Snad nejokatější výsledek, doslova zázak se mi stal tak před pár měsíci, kdy jsem se už pár dní dávila kašlem a to vždy v noci. Dávení bylo tak silné, že jsem musela sedět, v leže bych se udusila. Nezabralo nic známého, včetně homeopatik. A tak jsem začala ťukat – napřed jsem zjistila co mě v krku blokuje a ťukala jsem dokud to nepřešlo. Usnula jsem jako špalek a ráno jsem byla zdravá !!!

Ťukám stále a protože problém vždy zmizí,těžko se vzpomíná…. :-))

Nejlepší bude vlastní zkušenost, ta vydá za všechny vychvalování……

 

Cena : 1900 kč  ( individuálně v týdnu 2500 kč)

 

Tento seminář můžete absolvovat jako součást semináře LÉČBA DUŠE.

 

PRACOVAT SE BUDE VE DVOJICÍCH, ALE ZE ZAČÁTKU NA KAŽDÉM Z VÁS UKÁŽU ŘEŠENÍ NĚJAKÉHO – VŽDY ODLIŠNÉHO – PROBLÉMU.

POKUD MÁTE ZÁJEM STAČÍ SE OBJEDNAT.  😉

 

 

OSOBNÍ ZKUŠENOST ŽÁKYNĚ  PO SEMINÁŘI:

 Nikdy jsem nepochybovala o možnostech RSP, které Taisha popisuje. Jen jsem si říkala, že začátečníkovi bude trvat pár měsíců, než se dopracuji k nějakým výsledkům. Kurz mám 6 týdnů a od prvního dne se u nás doma dějí malé zázraky. Po odblokování pětiletý syn začal říkat „R“ a „Ř“ do 3 dnů (místo zdlouhavých návštěv logopeda) a s radostí odjel na školku v přírodě (což předtím razantně odmítal), manžel získal v zákazníkovi důležitého spojence (namísto původního „prudiče“), přestal se přejídat a zbavil se nesmyslného vztekání (což přicházelo několikrát denně), kamarádku už nerozhodí máma (která jí dokázala rozbrečet, doslova kdy se jí zachtělo) a sousedka se zbavila letitých křečí (se kterými si doktoři nevěděli rady). Můj život se tím mění každý den v desítkách malých i velkých zlepšení od harmonického stavu s učitelkami až po nadhled při hledání zaměstnání. Nikdy bych nevěřila, že tak jednoduchá metoda může mít takové výsledky. Taisho, děkuji 🙂 Katka Divišová, Praha