POZOR od 1.4.18.nové ceny

 

ZÁVAŽNÉ UPOZORNĚNÍ : ZÁSADNĚ U KARET NEODKRÝVÁM SOUKROMÍ VAŠICH DOSPĚLÝCH DĚTÍ A JEJICH DĚTÍ atd. JE TO ČERNÁ MAGIE. MAJÍ PRÁVO NA SVŮJ ŽIVOT !!! U MĚ SE NA KARTÁCH PRACUJE S VAŠÍM ŽIVOTEM !!!

Ceny seminářů jsou uváděny přímo u termínů, včetně akčních slev.

CENÍK SLUŽEB:

Základní cena PORADNY je
10001.200 za hodinu, dle služby.

Moji stálí klienti mají samozřejmě jiné ceny, které si osobně domlouváme  🙂

Služby poradny:

VÝKLAD TAROTŮ , součástí je vždy i kabalistický rozbor, numerologie a astrologická karmalogie. Často nahlížím i do astrologie Mayské. Při sezení automaticky klienta pročišťuji, provádím odbloky, nabíjím energií atd. Není výjimkou, že se „obyčejným“ výkladem vyřeší problémy.
Cena čistého výkladu je 1000 kč.

PARTNERSKÁ A VZTAHOVÁ PORADNA dělám vztahové rozbory numerologií, ale také se  doptávám karet, či používám channeling. Při sezení automaticky klienta pročišťuji, provádím odbloky, nabíjím energií.
Cena 1.200 kč.
Cena za 90 minut……….1.800 kč
Cena za 2 hodiny………..2.400 kč

DUCHOVNÍ PORADNA řeším všechna témata:  řeším psychozy, úzkosti, schizofrenii, ale i duchovní prožitky, na které přináším odpovědi a řešení. Hledám životní úkol, poslání a cestu…

K řešení problémů využívám schopnosti vytáhnout z klienta duševní a duchovní břemena, pročistit karmu, navrátit a zregenerovat duši a další metody.
Cena 1.200kč
Cena za 90 minut……….1.800 kč
Cena za 2 hodiny………..2.400 kč

SEZENÍ NA PŘÍSTROJI :  OBERON TITANIUM A METAIMPULZY, přístroj QMR, ZAPPER, STIMUL5, DINAMIKA EEG :  poradenství a metaimpulzní sezení. I zde při sezení automaticky klienta pročišťuji, provádím odbloky, nabíjím energií. Snoubí se tak čistě technika s léčitelstvím, což přínáší úžasné výsledky.
Cena 1.200 kč  
Cena za 90 minut……….1.800 kč
Cena za 2 hodiny………..2.400 kč

ROZHOVOR S ANDĚLY, DUCHY A PŘEDKY poskytuji klientovi možnost se vyšších sil zeptat na řešení, ale i rady.
Cena 1.200 kč
Cena za 90 minut……….1.800 kč
Cena za 2 hodiny………..2.400 kč

 

ZVLÁŠTNÍ SLUŽBY:

ROZHOVOR SE ZEMŘELÝM  poskytuji klientovi možnost setkání s blízkým člověkem, se kterým nemá dořešené osobní věci. Zemřelý do mě vstupuje a dochází k osobnímu rozhovoru. Vzhledem k závažnosti tohoto sezení a jeho energetické náročnosti, musím předem vědět, že máte o takové setkání zájem. Nechávám si před takovou seancí volno a i po ní klienty neberu. Sezení trvá v průměru hodinu.
Cena 5.000 kč

 

 

 Cena mých služeb není za duchovní, či uzdravující energie, ty jsou zdarma a svým klientům je mimo osobní sezení posílám každou noc, často i ve dne. Činím tak ve svém volném čase a automaticky, za mimořádné pomoci vyšších sil. Rozpouštím při tom nádory, upravuji osud, pročišťuji karmu a žehnám.

Ceny sezení jsou za moje know – how, které jsem mnohdy v bolestech a při velkých obětech získala, za můj čas, za náklady, které se službou lidem mám (studium, literatura, semináře, pomůcky, terapeutické přístroje v hodnotě statisíců, stovky esencí, sociální a zdravotní poplatky, spotřeba el.,vody, plynu, hyg.potřeby pro klienty, tisk, vybavení pracovny a školícího prostoru, a samozřejmě i živobytí. )

Čas o který jsou kráceny moje děti  a rodina se nedá finančně vyrovnat. Stejně tak utrpení, které často provází filtrování vašich traumat přes můj systém a tělo.

Potřebuji pak čas na zregenerování se a ten je také součástí ceny. Nemám nemocenskou, nemám placené volno tak, jak ho mnozí z vás znají. Pracuji o víkendech, v týdnu vidím děti jen když je ženu do školy a školky a večer, když je ženu do postýlek.

Cena – tedy peníze – jsou energií, která musí vyrovnat mnou vydávané veškeré energie. Jestli-že léčitel více dává než bere, umírá na rakovinu. A protože zde hodlám strašit co nejdéle, musím udržovat harmonii nejen u vás, ale i u sebe.

Člověk, který nedokáže ohodnotit práci druhých si neváží ani sám sebe. Kdo se zajímá víc o cenu, nikoliv o náplň a přínos, pak by si měl napřed srovnat priority.  Já svým vývojem došla k sebelásce – kterou pak mohu učit i další.

Dělat duchovno zadarmo, jak by si někteří vykukové přáli (chtějí brát, ale ne dávat) je kupování si lásky a to já nemám zapotřebí.

Máte-li zájem svůj život zlepšit, zvýšit svůj životní kredit, být zdravější a šťastní, přečtěte si moje články, nebo navštivnte moje kurzy (případně docházejte do mé duchovní školy).

Pochopíte léčitelství, pochopíte hodnoty, dojde vám mnoho věcí.

S úctou vaše Taisha