• POMAZÁNÍ DUCHEM SVATÝM
    Je jednou z možností, jak člověku pomoci. Jak ulevit a duchovně povznést.Duch Svatý je tu pro každého a jako u Dáršanu, i zde platí, že služba je ve skupině za 100 kč a při individuálním sezení zcela ZDARMA.

Duch Svatý je ta síla, která mě jako první oslovila a připravila na setkání s Durgou. Duch Svatý ke mně přichází každou noc a obdarovává mě tím, co pak mohu používat pro ostatní. Je mou můzou 🙂 Pomazání Duchem Svatým je ve své podstatě napojení na informační zdroj, který klentovi do podvědomí předává potřebné léčivé informace. Tím se člověk posouvá a řeší se mu osobní záležitosti.
Žádejte a bude vám dáno, co vaši duši pozvedne a srdce potěší 🙂

  • POMAZÁNÍ KRISTOVOU LÁSKOU
    Jednou z možností, jak člověku pomoci je dotyk Krista. V mé dávné minulosti, tisíce let zpět v čase, jsem byla s Kristem velmi osobně spojena a prošla jsem krizí zřeknutí se, pod nátlakem církve. V tomto životě jsem byla požehnána, abych opět Krista nalezla. Od té doby Mu sloužím s láskou, která má velmi silnou léčivou schopnost, ať už na tělo, tak na duši i ducha.

Sezení probíhá skupinově i soukromě.

Stejně jak je tomu u pomazání Duchem Svatým a požehnání Durgou, je i toto sezení ohodnoceno 100kč při skupinovém sezení, a zcela zdarma při terapeutickém sezení.