NUMEROLOGIE, KABALA, KARMA, KARMALOGIE

Karmalogie je nauka o karmě a jejím zdolávání. Karma (Karman – naučné slovníky) je náš dluh z minulých životů,který vzniká špatnými činy, myšlenkami, emocemi a duchovními postoji. Následky si neseme do dalších životů právě proto, abychom mohli škody napravit.

Slovo KARMALOGIE je volně dostupné, používané po celém světě terapeuty karmických záležitostí , ale i například jako jméno hudební skupiny KARMALOGY, nebo název karmalogických náramků. Jde o slovo odvozené od slova karma – logos ( numero-logos, astro-logos) Tolik k úvodu 🙂
V číslech (datumu narození, datumech narození rodiny a celém jméně, případně v dalších číslech našeho života) lze nalézt nejen vaši KARMU, ale i vaše schopnosti, nadání, sklony, to co vám sílu dodává i bere, dokonce i váš základní kód duše – tedy její úkol (Dharmu)

Od roku 2016 bude ve výuce ZMĚNA !!!

Celý systém mojí numerologie bude k dispozici POUZE v mé škole Dharma (3 letá výuka všech mých systémů, technik a všeho co umím ).

Volně k dispozici pak budou víkendové semináře, nebo semináře jednodenní, kde na vyučovaný systém v posledních letech naváži NOVÝM SYSTÉMEM a propojím jej s tím původním. PŮJDE O HLUBŠÍ PRINICPY KABALISTICKÉ NUMEROLOGIE, která má až 10 000 let původ !  To vše v kombinaci s numerologíí staré Číny.

Každý seminář najdete v TERMÍNECH 🙂

 

Předpokládám váš zájem o karmalogické náramky, tedy uvádím i kontakt:

https://www.google.cz/search?q=karmalogy+bracelets&espv=2&biw=867&bih=427&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ei=ccqEVMzGGMHkUrWlgtAP&ved=0CAYQ_AUoAQ Také můžete zadat do hledáčku karmalogy braceles