MASÁŽE VE STUDIU  – LÉČIVÁ KÁNOE

(DŮM ZDRAVÍ JIHLAVA)

Moje studio masáží obývá společné prostory s kosmetikou Helenky Bauerové. Jsme ženy, pracující na ženské kráse, zdraví a spokojenosti. Proto i já povedu masáže JEN PRO ŽENY.  Nemám nic proti mužům, ale energie žen je mi bližší a také vidím, jak moc ženy potřebují v této době pomoci. Nápomocen mi bude v brzké době i můj muž, který přinese další nabídku terapií, které vám pomohou na cestě za zdravím.

NEJBLIŽŠÍ MASÁŽNÍ DNY  A ČASY: 

Pro termín si zavolejte, či napište sms na tel.č.739506755
Své dny dělím mezi „šamanovnu“ a „masérnu“ . Najdeme volný termín k oboustranné spokojenosti 🙂 

           

POHOTOVOSTNÍ masáž           30  minut          300KČ                                                                                                                                                             jde o masáž první pomoci, když se něco zasekne, uskřípne, natáhne a vy nemůžete čekat na delší termín na klasickou masáž. Nebylo by to také dobré, neboť váš problém by „zatuhnul“ a znepříjemnil by vám život mnohem víc a na delší dobu.

KLASICKÁ (SPORTOVNÍ) masáž ZAD          60  minut (běžně bývá 40 min)          560 kč

KLASICKÁ (SPORTOVNÍ) masáž ZAD včetně DORNOVY METODY ROVNÁNÍ KLOUBŮ A OBRATLŮ          2 hodiny          1000 kč

VĚDOMÁ masáž ZAD (moje vlastní léčitelská metoda – odbloky duševní, uvolnění emočních bloků)          60min          560kč

POLODRAHOKAMOVÁ masáž ZAD kamennými koulemi         60 minut          560kč       (velice prožitková masáž)

CELOTĚLOVÁ KLASICKÁ masáž            2hodiny          1000kč

THAJSKÁ OLEJOVÁ RELAXAČNÍ masáž ZAD          60 minut          560kč

THAJSKÁ CELOTĚLOVÁ OLEJOVÁ           2 hodiny          1000kč

BREUSSOVA masáž          60 minut          560kč                 (30min masáž,15min třezalkový obklad páteře,15min dornova metoda)

VĚDOMÁ masáž  CELOTĚLOVÁ          3hodiny          2000kč

ASYRSKÁ masáž CELOTĚLOVÁ          90minut          1500kč

AROMATERAPEUTICKÁ SU-JOK DLANĚ           40min          500kč

 CO BYSTE MĚLI VĚDĚT

Při každé masáži automaticky předávám klientovi energii a poskytuji léčitelské ošetření (přes 20 let praxe lečitelství )

K masážím používám kvalitní oleje 100% bio, za studena lisované, např.od firmy Naděje. Jako specialitu pro vaše zdraví mám thůjový, lopuchový, třezalkový a saflorový olej

Aromaterapie je součástí masáží. Velmi oblíbené mám oleje lékárenské kvality – kadidlový, živlový, královský, 31bylin, palo santo atd. 

Součástí masáže je terapie barevným světlem tzv.LUMINOTERAPIE. Historicky jde o metodu známou již ve staré Číně, v Egyptě nebo dokonce u Inků. 

Pro zájemce je možno užít si ladění čaker a emocí muzikoterapií, hudebním nástrojem sundrumem. Velmi uvolňující zážitek, doslova masáž zvukem. 

Po masáži mám vyhrazený čas na to, aby se klientka pomalu aklimatizovala na odchod do běžného dne. Tedy neexistuje, abych měla záhy po masáži další. K tomuto doladění mám k dispozici příjemné posezení, čaj, kávu a samozřejmě popovídání. 

A protože jsem čarodějka, budu mít samozřejmě i v masérně kartičky a kyvadlo. Objeví-li se po masáži nějaké otázky, můžeme najít odpovědi u andělů.