MASÁŽE VE STUDIU  – LÉČIVÁ KÁNOE

(DŮM ZDRAVÍ JIHLAVA)

Moje studio masáží obývá společné prostory s kosmetikou Helenky Bauerové. Jsme ženy, pracující na ženské kráse, zdraví a spokojenosti. Proto i já povedu masáže JEN PRO ŽENY.  Nemám nic proti mužům, ale energie žen je mi bližší a také vidím, jak moc ženy potřebují v této době pomoci. Nápomocen mi bude v brzké době i můj muž, který přinese další nabídku terapií, které vám pomohou na cestě za zdravím.

NEJBLIŽŠÍ MASÁŽNÍ DNY  A ČASY: 

Pro termín si zavolejte, či napište sms na tel.č.739506755
Své dny dělím mezi „šamanovnu“ a „masérnu“ . Najdeme volný termín k oboustranné spokojenosti 🙂 

           POZOR OD 1.DUBNA NOVÉ CENY

POHOTOVOSTNÍ masáž           30  minut          300KČ                                                                                                                                                             jde o masáž první pomoci, když se něco zasekne, uskřípne, natáhne a vy nemůžete čekat na delší termín na klasickou masáž. Nebylo by to také dobré, neboť váš problém by „zatuhnul“ a znepříjemnil by vám život mnohem víc a na delší dobu.

KLASICKÁ (SPORTOVNÍ) masáž ZAD          60  minut (běžně bývá 40 min)          650 kč

KLASICKÁ (SPORTOVNÍ) masáž ZAD včetně DORNOVY METODY ROVNÁNÍ KLOUBŮ A OBRATLŮ          90minut          1300 kč

VĚDOMÁ masáž ZAD (moje vlastní léčitelská metoda – odbloky duševní, uvolnění emočních bloků)          60min          800kč

POLODRAHOKAMOVÁ masáž ZAD kamennými koulemi         60 minut          800kč       (velice prožitková masáž)

CELOTĚLOVÁ KLASICKÁ masáž            2hodiny          2000kč

VĚDOMÁ masáž  CELOTĚLOVÁ          3hodiny          3000kč

ASYRSKÁ masáž CELOTĚLOVÁ          90minut          1500kč (jde o masáž aury, tedy těla se dotýkám zlehka, pracuji ve 4.rozměru)

 CO BYSTE MĚLI VĚDĚT

Při každé masáži automaticky předávám klientovi energii a poskytuji léčitelské ošetření (přes 20 let praxe lečitelství )

K masážím používám kvalitní oleje 100% bio, za studena lisované, např.od firmy Naděje. Jako specialitu pro vaše zdraví mám thůjový, lopuchový, třezalkový a saflorový olej

 Aromaterapie je součástí masáží. Velmi oblíbené mám oleje lékárenské kvality – kadidlový, živlový, královský, 31bylin, palo santo atd. 

Součástí masáže je terapie barevným světlem tzv.LUMINOTERAPIE. Historicky jde o metodu známou již ve staré Číně, v Egyptě nebo dokonce u Inků. 

Pro zájemce je možno užít si ladění čaker a emocí muzikoterapií, hudebním nástrojem sundrumem. Velmi uvolňující zážitek, doslova masáž zvukem. 

A protože jsem čarodějka, mám samozřejmě i v masérně kartičky a kyvadlo. Objeví-li se po masáži nějaké otázky, můžeme najít odpovědi u andělů.