SEMINÁŘ TAROTU – TAROT POD LUPOU

Tarot je nádherné orákulum. Je propojeno se Zdrojem informací, je branou ke všemu ve vesmíru. Tradice používání tarotu je stará staletí , existují však názory, že tarot jako takový je tisíciletá záležitost z Egypta. Ať je tomu jakkoliv je to myslím jedno. Důležité je , že to funguje 😉

 

KDO MŮŽE S TAROTEM PRACOVAT?

Každý svým způsobem může tarot oslovit – otázkou pak je, zda je ochoten mu naslouchat. Často nám totiž brání náš strach a ego v tom, abychom odpovědím rozuměli. TAROT NIKDY NELŽE. Jen my špatně chápeme………….

Obecně vzato, tuto schopnost má KAŽDÁ ŽENA……..máme to všechny dány díky DARU INTUICE.

Protože je tarot můj hluboký, řekla bych, až intimní koníček, mám jich kolem 40ks. Neznamená to, že je mám krásně uložené někde v knihovně. Se všemi aktivně pracuji a umím využít jejich potenciál. V podstatě jsem, bůh ví proč, obdařená darem. Ať vezmu do ruky kartu jakéhokoliv tarotu začnou z obrazu do mého podvědomí a vědomí téct informace, vize a pocity. Z toho pak skládám obraz odpovědí. Ale stejně jako vy jsem to musela nějak nastartovat. Učila jsem se kartám rozumělt, učila jsem se jak se dívat – a to bych ráda předala i vám.

Výhodou pro mé žáky je, že si na semináři mohou všechny taroty prohlédnout , osahat, vyzkoušet – a snadněji se tak rozhodou jaký si zakoupí. V obchodech totiž velmi zřídka dovolí tarot otevřít. Budou vám tvrdit, že by se „rozbil“ , což je samozřejmě hloupost.

 

JAK PROBÍHAJÍ SEMINÁŘE?

Seminář je rozložen do dvou základních částí.

V té první vedu žáky v postupném a osobním chápání jednotlivých karet. Na stůl rozložím několik druhů tarotů – vždy jednu určitou kartu – např. Blázna.

Žáci, pokud mají sebou, si vezmou svou kartu blázna a potichu – a podle mého návodu- se napojí na Zdroj skz kartu a píší si vše co je ke kartě napadá, co vnímají. Používají se 4 základní kroky.

Pak se každý vyjádří , vždy prostřednictvím několika forem, které vás naučím.

Všichni mají možnost podívat se i na jiný tarot – na karty které jsem na stole rozložila – a hledají spojitosti i odlišnosti.

Úplně nakonec tohoto kolečka s kartou Blázna se vyjádřím já- z praxe přiblížím ještě další možnosti, kterých si nevšimli žáci, nebo které se energeticky ke kartě váží.

Pokračujeme stejně další kartou.

Na tomto semináři se touto hloubkovou metodou probere celá Velká arkána. Druhý den učím několik originálních způsobů vykládání – vše osvědčené z praxe .

Malou arkánu jsou po semináři žáci schopni už zvládnout sami  -umějí se dívat, umějí se napojit a přijímat informace. 🙂

Miluji tento způsob výuky, je velmi aktivní a zábavná – a prodchnutá Duchem.

 

Věřím, že i k vám do srdce si tarot najde cestu :-*

 

Cena 1800 kč

( individuální výuka v týdnu 2500 kč)

 

TOPlist