Přístroj DINAMIKA mi umožňuje díky kvalitnímu softveru ONIX A LOTOS provést záznam funkčního stavu organizmu, kdy se k analýze používají biorytmy lidského těla – tzv.fraktální analýza.

K rozvoji tohoto systému byly využity poznatky z biologie, fiziologie, genetiky a klinické medicíny.

DINAMIKA se využívá k hodnocení stavu srdce, oběhového systému, VNS, CNS a prokazuje odchylky od normálu. Lze tak určit spotřebu energie organizmu, imunitní odpovědi , rychlost s jakou energii ztrácíte, ale i rychlost s jakou ji zpět získáváte atd.

LOTOS

Záznamem EKG se posuzuje stav nervového systému, neurohumorální regulace, energetických zdrojů těla, biorytmu mozku, adaptace organizmu a biověku klienta.

Křivky pak zobrazují například i psycho-emoční stav, důsledky a míru stresu, či nemoci.

ONIX

Zobrazuje energetický stav organizmu, v podobě čaker (barevné odlišení a procenta), meridiánů (barevné odlišení a procenta), aury (barevné odlišení a procenta), dále umožní zkomponovat zvukovou nahrávku pro zlepšení celkového stavu klienta ( nahrávka na usb, nebo cd).

Další z možností je testování a zobrazení vnějších vlivů – tedy jak na vás působí určitá hudba, léky, potraviny, byliny, meditace, afirmace, kameny, esence, oleje, posvátné předměty, různé energie, zasvěcení atd.atd. Vše s čím se ve světě setkáváme má na nás vliv a ten lze Onixem zobrazit.
Každý vzorek se testuje po znovuzměření EKG, tedy počítejte, že na jeden vzorek potřebujeme 10-15 minut!

Velkou výhodu spatřuji v možnosti propojit výsledky z DINAMIKY s jinými záznamy, například z přístroje QMRA a nebo OBERON TITANIUM.
CENA DLE BĚŽNÉ PORADNY 1200 kč /hodina