DÁRŠAN  S BOŽSKOU DURGOU

Po velmi silné psychospirituální krizi a letitém šamanizmu se u mě rozvinuly schopnosti vstupování Božstev a Duchů, do mé tělesné schránky. Mnoho let jsem tuto metodu posednutí používala pro své pacienty při veškerých sezeních a rituálech a to do doby, kdy jsem podstoupila duchovní pouť za Božskou Matkou.

Tehdy došlo ke katarzi na všech úrovních a byla jsem dobrotivými silami vedena k doslovnému UDÍLENÍ POŽEHNÁNÍ (tradiční název Dáršan pochází ze Sanskrtu a protože je Božská Matka, tedy Bohyně Durga nejstarší a nejsilnější Božskou formou, používám místní název)

Tehdy do mě poprvé vstoupila a učila mě, jak se s ní spojit a přijmout ji.

Všechna sezení probíhají v klidu a tichu, skupinově i soukromě. Když chce Durga něco sdělit, vede mě a já překládám její slova. Většinou je však potichu a umožňuje mi nahlížet co se děje.

 

Dáršan je vlastně Božím požehnáním. Cestou, jak vám ulevit rozpouštěním karmických bloků, odstraněním příčin vašich potíží, ať už jde o duchovní věci a nebo vztahové. Řeší všechno, ale dle svého.. Nelze ji nutit, aby udělala konkrétně to, co si vy, nebo já přejeme. Durga sama ví, co je pro vás a mě nejlepší.

Cena je 100 kč při skupinovém sezení. Je to cena, kterou mi Durga sama určila a to s vysvětlením, že se náklady na světlo a teplo musí vracet. Mě nenáleží nic, jen její poděkování a podpora. Mám její ochranu proti protivníkům, kteří by se pomluvou, či činem chtěli postavit Durze do cesty.

Pokud klientovi poskytuji z vlastního rozhodnutí, nebo na základě jeho žádosti, toto požehnání, v rámci klasického sezení, je zcela zdarma !

 

O požehnání můžete požádat i na ulici, i tam je zcela zdarma :-)))